Vi niste jos registrovani - Kliknite ovde kako bi ste se besplatno registrovali!  
Reistrovanje ovde
Ova tema ima6 odgovora
ona je481 pregledana!
 Novosti iz Dusanovca
Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

23.04.2008 16:07
#1 RE: Dusanovacke novosti Citat · Odgovor + Slika
Izvini,Dusanovac,ali mislim da si malo promasio. Uzput g.Gojko,ideja je veoma dobra. Poceo bih prvi sa tim novostima.Prema mojim saznanjima Dusanovac od pre 3 nedelje ima novog stanovnika:
Dragutin (Dane) Prstic,Ljubisin sin,postao je otac,dobio je sina koji se zove Danilo.
dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

23.04.2008 16:28
#2 RE: Dusanovacke novosti Citat · Odgovor + Slika

E pa cestitamoo!!!


http://www.dusanovac.net

BOB Offline



Poruke: 15

23.04.2008 16:59
#3 RE: Dusanovacke novosti Citat · Odgovor + Slika

Pozdravljam i cestitam!!!

Gojko Offline

Gradjanin

Poruke: 164

24.04.2008 07:47
#4 RE: Dusanovacke novosti Citat · Odgovor + Slika

Cestitam od srca porodici Prstic(ako se ne varam Kotoj).Danilo je nas prvenac na gore pomenutu temu.Bravo i jos jednom cestitke.PS.Violeta posto ste se javili na temu mogli ste prvo por.Prstic da cestitate pa tek onda citajte tudje misli.A o inteligenciji najbolje je da drugi ocenjuju isto.Pozdrav

D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

24.04.2008 14:36
#5 RE: Dusanovacke novosti Citat · Odgovor + Slika

Srdacne cestitke porodici Prstic na "Prinovi" . LJubisi : Dobrodosao u klub " Dede ".

D+D Fr.

dejo Offline

Pocasni clan

Poruke: 59

01.05.2008 14:48
#6 RE: Dusanovacke novosti Citat · Odgovor + Slika

Cestitam por.Prstic na novom clanu a pogotovo novopecenom tatici Danetu,trenirao je kod mene u klubu duze vremena i eto sta je naucio....he,he.....a i cestitke gojku za ovu temu,pogodio si u crno mada vidim da ima nekih koji prosto svaku temu iskoriste kako bi nekoga napali i uvredili a meni se bas to i ne svidja,privatne stvari trebaju privatno da se i rese a ne ovako javno i skriveno iza nekih nikova kako nebi niko znao o kome se radi.
Zato ja predlazem sebe za redara pa cim neko ne postuje ili vredja da ga odmah izbacim sa teme,posto ja sa time imam malo iskustva,he,he,he,pozdrav svima!!!!

dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

26.05.2008 23:38
Dusanovacki NATALITET Citat · Odgovor + Slika


http://www.dusanovac.net

 Skok  
www.DUSANOVAC.Net' web statistic
Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz