Vi niste jos registrovani - Kliknite ovde kako bi ste se besplatno registrovali!  
Reistrovanje ovde
Ova tema ima14 odgovora
ona je1.057 pregledana!
 Novosti iz Dusanovca
dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

26.05.2008 23:38
Dusanovacki MORTALITET Citat · Odgovor + Slika


http://www.dusanovac.net

XXX
Poruke:

25.08.2008 11:21
#2 RE: Dusanovacki MORTALITET Citat · Odgovor + Slika


Nazalost, posto traktor nije dobro palio bata Ceda je pokusao nizbrdo da ga upali. Posto je u blizini
bila krivina, a pritom jos prikolica prikljucena na traktor sve je uzelo maha i prikolica je u krivini povukla
traktor u provaliji. On je ostao ukljescen ispod traktora bez kabine. Ljudi koji su bili sa njim bili su bespomocni bilo sta da urade. Nazalost.
Iskreno saucesce porodici Kikic!

Gojko Offline

Gradjanin

Poruke: 164

25.08.2008 17:42
#3 RE: Dusanovacki MORTALITET Citat · Odgovor + Slika

Iskreno saucesce por.Kikic i nek mu je laka zemlja.

Stepanovic
Poruke:

26.08.2008 11:58
#4 RE: Dusanovacki MORTALITET Citat · Odgovor + Slika

ISKRENO SAUCESCE KUMOVIMA KIKIC!!

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

28.08.2008 21:52
#5 RE: Dusanovacki MORTALITET Citat · Odgovor + Slika

Najiskrenije saucesce Por.Kikic.Sedeo sam sa njim prosle nedelje i pio kafu.Svratio je cisto onako,na casicu razgovora. Tragedija i ogroman gubitak za njegovu porodicu i za sve koji su ga poznavali i postovali.Nek ti je laka zemlja prijatelju.

Gost
Poruke:

29.08.2008 01:23
#6 RE: Dusanovacki MORTALITET Citat · Odgovor + Slika

Iskreno saucesce familiji Kikic , povodom tragicne smrti nasmejanog " Bata Cede " !

Ova tragedija je odnela jos jedan ljudski zivot. Prema svim informacijama, do tragedije je doslo zbog neispravnosti vozila.
Postavlja se pitanje : Da li bi doslo do tragedije da je traktor palio normalno ?
Na ovo pitanje treba da razmislimo svi "pre" koriscenja bilo kog neispravnog vozila,
jer "posle" je kasno .

D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

29.08.2008 01:27
#7 RE: Dusanovacki MORTALITET Citat · Odgovor + Slika

D+D - poruka ispred

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

29.08.2008 22:45
#8 RE: Dusanovacki MORTALITET Citat · Odgovor + Slika

Pokazite mi makar jedan traktor u selu koji je ispravan za saobracaj. Nema ga. Sve sto se kod nas pravi je smece.Uvek bilo i bice...

Gost
Poruke:

04.01.2009 16:02
#9 RE: Dusanovacki MORTALITET Citat · Odgovor + Slika

Upravo sam dobio informaciju i to iz poverljivih izvora ali vise bih voleo da me neko demantuje da to nije tako.DULE-KOLCA JE UMRO od srcanog udara.

vlaskamala Offline

.::Dobra Vila::.


Poruke: 168

04.01.2009 19:37
#10 RE: Dusanovacki MORTALITET Citat · Odgovor + Slika

Iskreno saucesnje porodici Kolcic

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

09.01.2009 00:23
#11 RE: Dusanovacki MORTALITET Citat · Odgovor + Slika

Moje saucesce porodici Kolcic.
48 godina,previse mlad

dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

15.06.2009 16:23
#12 RE: Dusanovacki MORTALITET Citat · Odgovor + Slika


Moje saucesce porodici Stankovic.
Otisao je Trucke koji je hteo i uspeo da sprovede neki red u crkvi i crkvenom odboru. Njegovim nesebicnim angazovanjem imamo crkve i crkveno dvoriste onakve, kakve danas jesu!
Neka mu je laka zemlja

http://www.dusanovac.net

Gost
Poruke:

20.10.2010 13:13
#13 RE: Dusanovacki MORTALITET Citat · Odgovor + Slika

Umro je Boris Dzambric covek koga svi dobro znamo prvenstveno kao uglednog gradjanina, mastora, politicara,osnivaca i velikog borca za ljuska prava vlaskog naroda, dobrocinitelja kao i odbornika u mesnoj zajednici.Poslednjih godina intezivno se bavio skupljanjem retkih starih fotografija kao i obicaja u Dusanovcu koji mi nazalost smo zaboravili.Jedan od prvih opozicionara 90` kao i utemeljivaca proslave kod starog manastira Dusice.Dobitnik je mnogih priznanja ne samo kod nas vec i u inostrastvu.O radu i delu Borisa mogu se pisati ne samo stranice vec knjige, nazalos prerana smrt uzela nam jos jednog velikana....

Odavde
Poruke:

20.10.2010 15:31
#14 RE: Dusanovacki MORTALITET Citat · Odgovor + Slika

Moje iskreno saucesce porodici Dzambric.
Otisao je jedan od nas! Prerano.

Neka mu je vecna slava. Amin!

D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

20.10.2010 19:45
#15 RE: Dusanovacki MORTALITET Citat · Odgovor + Slika

Otisao je za uvek , covek , koga mozemo nazvati " Legenda Dusanovca ".
Znao je Bora , kao nijedan drugi , da svojim mastovitim pricama okupi i zabavlja sve Dusanovcane.
Za njega mozemo s pravom reci , da je nase selo i gotovo "lozu " mozda svakog naseg mestana poznavao vise od svakog skolovanog etnologa u nasoj okolini.

U vecernjim satima sumorne jeseni, na klupama " casice razgovora " naseg Dusanovca , nedostajace zauvek " majstor Djambru " koji je ujedno bio i prvi - radio amater na nasim prostorima - Negotinske krajine .

On je nekada ,ne tako daleke 65. godine , od jednog najednostavnijeg radija RR - Nis , samoucki je napravio radio stanicu preko koje je svojim radio emisijama zabavljao Dusanovac i okolna sela.

Mislim da ce njegov lik ostati dugo u secanju Dusanovcana.

Iskreno saucesce porodici Djambric .

Majstoru Bori nek je vecna slava

D+D

 Skok  
www.DUSANOVAC.Net' web statistic
Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz