Vi niste jos registrovani - Kliknite ovde kako bi ste se besplatno registrovali!  
Reistrovanje ovde
Ova tema ima6 odgovora
ona je551 pregledana!
 Video
dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

24.06.2008 12:13
Ovako se to radi u Japanu Citat · Odgovor + Slika
i onda da cujem da se neko buni kako nasa zeleznica nije OK.

http://www.dusanovac.net

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

24.06.2008 12:53
#2 RE: Ovako se to radi u Japanu Citat · Odgovor + Slika

Ali bar ne kasne

Gojko Offline

Gradjanin

Poruke: 164

24.06.2008 19:11
#3 RE: Ovako se to radi u Japanu Citat · Odgovor + Slika

Pa nasa sardina je praznija od ovog japanskog voza.

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

24.06.2008 22:09
#4 RE: Ovako se to radi u Japanu Citat · Odgovor + Slika

Mi i ne proizvodimo sardineU Japanu se jedan masinovodja ubio pre par godina samo zato sto je njegov voz kasnio 2(dve) minute. Sta bi tek nasi trebali da rade?

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

28.06.2008 01:21
#5 RE: Ovako se to radi u Japanu Citat · Odgovor + Slika

Usput,imao sam prilike da putujem onim kaubojskim vozom od Prahova do Bora. Putovali smo 4 sata.Stajao je na svakoj banderi.I jos posle svakog stajanja nas je pijani kondukter pitao za kartu.Vozom sam i u vojsku otisao.Brzi voz je stigao u 2 posle ponoci u stanicu. A trebao je da podje 2 sata pre toga. Ali mi nismo Japanci. Oni su samo za rad. Ma pusti,budale,znaju za red. Kod nas,hvala Bogu, to sve ide drugacije.Lakse,bez nervoze,bez stresa.Umalo da zaboravim, kada sam putovao,masinovodja je bio tresten pijan.Ali oprosteno mu je,dosao je ipak na posao.Svaka cast majstoru,zar ne. Dobro je sto imamo i takvu zeleznicu nego nikakvu. Bice reda i kod nas. Barem voznog,ako ne vise.

Puno vas pozdravlja vas Hanibal.


p.s.: Putujte autima,autobusima,avionima,biciklama ili cak i peske pre nego sto sednete u voz.Pre cete stici.
p.p.s.: Ovo se odnosi samo na nasu zelezncu,razume se.

dejo Offline

Pocasni clan

Poruke: 59

01.07.2008 19:28
#6 RE: Ovako se to radi u Japanu Citat · Odgovor + Slika

HEHEHEHE BOZE BAS SAM SE SLATKO NASMEJAO!!!!!!samo im je jos falilo da stave etiketu na vratima (PUNJENI VOZ U PARADAJZ SOSU NA JAPANSKI NACIN)

Gojko Offline

Gradjanin

Poruke: 164

03.07.2008 14:45
#7 RE: Ovako se to radi u Japanu Citat · Odgovor + Slika

Da Hanibal u pravu si da mi ne proizvodimo sardine al zato ih punimo kao sto sam gore naveo i to radi privatnik iz Leskovca za verovali ili ne za hrvatsko trziste.

Traktor »»
 Skok  
www.DUSANOVAC.Net' web statistic
Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz