Vi niste jos registrovani - Kliknite ovde kako bi ste se besplatno registrovali!  
Reistrovanje ovde
Ova tema ima2 odgovora
ona je303 pregledana!
 Novosti iz Dusanovca
dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

29.12.2008 01:43
Sta ima novo pred kraj 2008? Citat · Odgovor + Slika
Pa, iskreno, nema nista. Mislim da je vani temp. na oko -5. Odlicno vreme za ovo doba godine, zar ne?

A aktivnosti u selu? Toga nema! Istina je da su se neki nasi mestani bas i potrudili da selo
izgleda u skladu sa novogodisnjom euforijom, ali opet nam tu nesto nedostaje. Pitamo se sta?
Pa, naravno - LjuDi. Selo je, cini mi se, skoro pa prazno. Posle 19h nema zive duse. Bukvalno da se najezis.

Secam se ranijih godina, u selu se pred novu i posle nove pucalo kao na prvoj borbenoj liniji. A danas?
Samo mucna tisina i poluosvetljene ulice.

Novogodisnji urlaub se koristi na privremenom radu u inostranstvu!?

PS. pisem vam direktno iz dusanovca, sto znaci da i kod nas odlicno radi internet!

Zelim vam srecne NOVOGODISNJE i BOZICNE praznike, ma gde se nalazili

http://www.dusanovac.net

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

31.12.2008 01:36
#2 RE: Sta ima novo pred kraj 2008? Citat · Odgovor + Slika

Prikljucujem se cestitkama.Ja sam na zalost u Becu (djavo ga vise odneo) mada bih najradije bio tu u selu.
Zelim vam svima da sto lepse provedete novogodisnje praznike,da isto tako proslavite i nase pravoslavne obicaje,kazem nase jer i mi pripadamo toj skupini koju svi mrze u "miloj nam Europi". Ali,sto nas ne unistava,cini nas jacim. Proslavite lepo,sa puno alkohola,pripadnici dece cveca sa mnogo trave.
ZELIM VAM SVIMA SVE NAJBOLJE


p.s.:Sledece godine smo opet svi tu,zar ne?

Gojko Offline

Gradjanin

Poruke: 164

31.12.2008 14:48
#3 RE: Sta ima novo pred kraj 2008? Citat · Odgovor + Slika

Srecne Novogodisnje i Bozicne praznike zelim svima kao i puno uspeha, radosti,para, veselja i naravno ljubavi ma gde bili.Aj Narok.

 Skok  
www.DUSANOVAC.Net' web statistic
Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz