Vi niste jos registrovani - Kliknite ovde kako bi ste se besplatno registrovali!  
Reistrovanje ovde
Ova tema ima4 odgovora
ona je440 pregledana!
 Novosti iz Dusanovca
CIA-KGB
Poruke:

11.02.2009 23:17
Lopovi haraju selom Citat · Odgovor + Slika


Iz dobro obavestenih izbora saznajemo da su se u selu u periodu od 2 nedelje dogodila
nekoliko razbojnistva.
Naime, u jednoj noci obijena je seoska 'posta' i prodavnica 'Inex Uzor'.
Za vikend se desilo jos jedno razbojnistvo. Mislim da je meta bila kuca u privatnom vlasnistvu
mestanina Dusanovca.

Iskreno se nadamo da ce izvrsioci biti sto pre otrkiveni i izvedeni pred licem pravde!

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

12.02.2009 23:04
#2 RE: Lopovi haraju selom Citat · Odgovor + Slika

Dosta njih u selu znaju ili naslucuju ko iza svega toga stoji,ali ne zele da ih prijave radi vlastite sigurnosti.I ja sam imao dva puta to "zadovoljstvo" da me posete.Zao mi je,ali to je cena gastarbajstva.

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

15.02.2009 22:39
#3 RE: Lopovi haraju selom Citat · Odgovor + Slika

Sem toga,tesko da ce biti sanse da ih neko izvede pred lice pravde.Nema ko.Murija nije za to u stanju,a da se mi organizujemo nje dozvoljeno.
Mada bi bilo valjano jednom od njih slomiti nesto kao znak upozorenja.Zvuci necivilizovano,ali:
"Sila Boga ne moli,a Bog silu ne voli,ali batina je iz Raja izasla". Mislim da to sve kaze,zar ne?

Vas civilizovani Hanibal.

p.s.:Vidi mi nadimka

D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

16.02.2009 00:03
#4 RE: Lopovi haraju selom Citat · Odgovor + Slika
Mozda bi mogli da prosirimo diskusiju o bezbednosti naseg sela .

S obzirom da Evropski zakoni kucaju na nasim vratima , najverovatnije da ce i taj problem biti resen za par godina .
Postoje neki projekti koji se baziraju na privatnim obezbedjenjima - privatne agencije za obezbedjenje .
Mislim da je to najidealnije resenje - jer kad budu nestali nasi " andjeli cuvari " , tj nasi stari , ili ako hocete, prva generacija gastarbajtera , mislim da je to resnje neizbezno.

Prvi povratnici koji budu otvorili takva preduzeca , bice to unosan posao i pametna ulaganja.

Ali ? Do tada , idealno i efikasno resenje je da se postupi po simpaticnim aforizmima , gospodina Hanibala . " Sila boiga ne moli , a bog silu ne voli , ali batina je iz Raja izasla ".

Mozda sve to nije civilizovano - ali efikasno jeste .


Ili gospodine Hanibale da unajmimo ovu " simpaticnu " anti gang i anti virus brigadu sa slike , medju kojima se nalazi i dva nasa Dusanovcana.
Ubacene slike:
brigad de chok.jpg   dav brigad.jpg  
Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

16.02.2009 00:06
#5 RE: Lopovi haraju selom Citat · Odgovor + Slika

Ja bih iznajmio onog sto cuci,sa brcicima.Izgleda mi dosta zaguljeno

 Skok  
www.DUSANOVAC.Net' web statistic
Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz