Vi niste jos registrovani - Kliknite ovde kako bi ste se besplatno registrovali!  
Reistrovanje ovde
Ova tema ima57 odgovora
ona je5.693 pregledana!
 Novosti iz Dusanovca
Seiten 1 | 2 | 3
Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

22.02.2009 22:20
#26 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika
Najzalosnije je sto se jedan mali projekat koji smo nekako pokrenuli pretvorio u politicku diskusiju.Ljudi mi cemo krenuti sa mrtve tacke tek kada u nama proradi zajednicka svest da je potpuno nebitno ko kojoj j... stranci pripada.

Da se sve ove ideje koje nekako pokusavamo da sprovedemo u delo ticu svih nas, naseg sela i poboljsanja nekog zivota u njemu.
Razvili ste toliku diskusiju o toj sali za lov i ribolov da je to nenormalno.A sta biste radili da smo,ne daj Boze,oziveli neki veci projekat.Pa to bi bio savrsen haos:

" Vecina vas ne bi znala gde udara.Pa onaj je komunjara,onom su dede bili partizani,onom cetnici,muska tetka ubica ili pljackas."

Uredjenje groblja 11000 i kusur evra.
Pa ne uredjujemo centralno groblje u Beogradu.

Dajte malo,trebali bi da na kraju krajeva budemo malo i srecni - Mlatimo svi po ovom netu i kukamo za promenama,a kada se dese opet ne pase.
Sta je trebalo da se uradi? Da pustimo tu zgradu da propadne?
Za sta ste je namenili?
Ako ste imali bolje ideje,sto ih niste predstavili?
Znam da ovde vazi pravilo lepog ponasanja, - ali... sta serete?
To je samo pocetak.I dobro je.I bice bolje.


A taj ko je pokrenuo ovo sve nije komunjara. Ako je to rana na koju vam sipaju so,nadam se da sam bar delimicno uspeo da je isperem.
Znam da je odavno trebalo da se pokrene nesto,i da sve ovo dolazi sa ogromnim zakasnjenjem,ali...Ne kazem da bi sve ovo trebalo dizati u nebesa i biti dozivotno zahvalan,ali krenulo je,zar ne?
Ja nemam nista sa lovom,a jos manje sa ribolovom,ali sam ucestvovao,makar iz neke nostalgije za nekim proslim vremenima.
I sigurno mi niko nece zabraniti ulaz u te prostorije.

Ali,smirite malo strasti.Bice jos projekata.
Sigurno.

Ali dok smo ovako, ne -slozni kao sto jesmo - nece biti nista. Onda je bolje da se manemo corava posla,da batalimo sve to i da i dalje vegetiramo.
Normalno i da gledamo svako svoje,a kada nam proradi svest dodjemo ovde u virtuelni Dusanovac i kukamo.

Stavite malo prst na celo, ne moramo bas u svemu da vidimo zaveru neku.
Od tih para,i da ih neko uzme,nece da se ofajdi.Niti cemo mi da osiromasimo.
Ali dok ne odstranimo neke razlike,za koje verujemo da postoje,i za koje verujemo da su nepremostive necemo uspeti.

Shvatite svi nesto,sve sto se radi je u nasem interesu.

Ta zgrada pripada opstini,jel tako?A dom (ne)kulture?
Kome on pripada?
Mom dedi?
A ? Kome pripada crkva?
Isto nije nasa. - Pa hajde vise da ne idemo u nju. Nije nase.
Kome pripada skola? Nije nasa.
Nemojmo ni ono malo dece sto je ostalo u selu da pustamo u nju. - Nije nase.
Ko jos ima banderu usred centra?
Mi.
Ljudi, stigli smo do toga da nam se smeju i oni koji su mnogo gori od nas.
A mi im jos dajemo hranu i materijala za to.
De malo razmislite - Bar malo.

Da vam kazem jos da Jabukovcani skupljaju po 100 evra na godisnjem nivou po domacinstvu vi biste se zabrinuli.
Za te pare bi vec jedni druge klali.
Nismo najgori, ali svaka cast, trudimo se da to budemo.

Za sve uvrede koje cete mi nameniti koristite privatan mail.


Vas postovani,Hanibal


p.s.:Ako je nekoga od vas pogodila istina,drago mi je.Mnogo.
Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

24.02.2009 19:24
#27 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika
Zamolio bih vas da ovaj isti tekst napisete na vlaskom kako bih ga razumeo.
VLA
Poruke:

24.02.2009 22:58
#28 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

Ja se samo pitam, sta ti administratori rade..? Teks Gospodina "Vlaska igra" nije u skladu sa ovom temom.

A gospodin vlaska igra, pre nego sto bilo sta iskaze, trebalo bi prvo da obradi temu o kojoj pise. Kakve veze ima rumuni sa vlasima. Vlasi su Tracani a ne RUMUNI.

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

25.02.2009 01:46
#29 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika
Nemas potrebe da se uzbudjujes VLA.Veruj mi,on je sigurno i ubedjen u to sto prica.Mani,znam coveka.
D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

05.03.2009 22:05
#30 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika
Da ne bi doslo do ovakve "velicanstvene" slike
Ubacene slike:
i ovo je Srbija.jpg  
D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

06.03.2009 00:06
#31 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika
Jedan od osnovnih problema sela Dusanovca je pitanje " DEPONIJE "

Nase selo ima deponiju - ali je zbog nepravilnog " divljeg " koriscenja , potpuno nepristupacna.

Na naslovnoj stranici naseg sajta ima jedan interesantan prilog objavljen u Ilustrovanoj politici , koji govori o susednom selu Kobisnici.

Izdvojio sam jedan "pasus" iz tog priloga :

Dragisa Floric - cuvar deponije !

Ту је сваког дана од првих сунчевих зрака, некад и пре, па до десет увече. Чува депонију, односно наплаћује истовар. Ко год шта дотера треба да плати Драгиши сто динара. Од тих пара он повремено плати булдожер да депонију поравња. Мало је равња, мало пали, itd. itd.


Postovana gospodo , odbornici , i ostali gradjani sela Dusanovca , zasto se ne sledi primer sela Kobisnice?

Otvarate diskusije o nekim " Rumunskim pitanjima " , ili pitanjima " Vlaskog jezika " , koja su u apsolutnoj kompetenciji, samo ljudima od profesije ,tj. etnolozima ,- ljudima koji su dugo godina studirali nauku " Vlaski jezik " tj srpski naziv za nas jezik.

Umesto ismejavanja nasem jeziku - otvorite diskusiju na ovim stranicima o deponiji sela Dusanovca.
Postavite na dnevnom redu , pronadjite resenja - bez ikakvih politickih saplitanja.
Videli smo , da nasi gradjani ,prihvataju masivno i dobrocudno , konkretne i efikasne akcije.
Sledite receptu nasih lovaca , ribolovaca , preduzimaca i drugih ucesnika akcije.

Bilo bi lepo kada bi u Avgustu velikom zurkom na ulicama otvorili i Klub i Deponiju,
uz dobar ribarski kotlic i lovacki gulas.

Od toga nas odvaja samo dobra saradnja .

Objasnite ljudima, koji faktor koci , da i mi uvedemo ovakav efikasan sistem kao u Kobisnici.
vuja
Poruke:

06.03.2009 23:28
#32 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

Cudi me kako d+d nije upoznat ovom temom kad je u stalnom kontaku sa presednikom MZ,dobro je upucen u problematiku i bilo bi glupo da zavaravate ostale posetioce sajta.Navodno pitate odbornike? Trebamo da pisemo po vasim pravilima sta vama odgovara a sta ne,prepravljate tekstove, brisete clanke koje vam neodgovara,podvlacite pasuse koje iskazuju bes protiv vasih istomisljenika.Nadam se da ce ova poruka biti dovoljno dugo da se upoznaju ostali ucesnici na forumu sta zapravo radite pre nego sto je izbrisete... Nemojte kao argument da stavljate pravilo ponasanja to smo videli,prvenstveno mislim sta ste radili kada sam izneo istinu o MZ pitam se kakav vam je tad bio Repubkicki kodeks ?Novica

Mala nocna muzika
Poruke:

06.03.2009 23:50
#33 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

TO VUJO.....

POKAZI IM MALO ZUBE ...

Mozda ce od toga konacno sa praznih diskusija konacno preci i na delatnost

gheorge
Poruke:

15.03.2009 12:55
#34 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

bez cenzure nema poslusnosti

Mesna Zajednica
Poruke:

15.03.2009 23:23
#35 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

Dragi gosti ovog foruma!Dok se dvojca svadjaju kako bi nasi rekli treci iskoriscava,zelim samo da vam izjavim da sam prosle nedelje bio u nasem takozvanom klubu,ali vec kao cestit gost!U nasem klubu se vec sprema lovacki gulas i mogu vam reci da je bio izvanredan kao i rogonja kojeg sam tamo popio.Bez obzira na neke POSESIVNE goste ovog foruma koje su kritikovale nase postupke i zalaganja u ovom drustvenom dobrovoljnom prilogu mi smo postigli pozitivne rezultate za samo par nedelja!Konstruktivnim predlozima i zalaganjima nasih mestana uspecemo mnoge stvari da sagradimo i dovedemo u red,takodje sam shvatio pristup ovih kontrasa,posto sam razgovarao sa nadleznim organima i saznao da u Dusanovcu postoje mestani koji poseduju zemljiste neuskladjeno svojoj AVLIJI,kao i neki sto su sagradili ili bolje receno ugradili drenazu kroz fudbalski stadion,bicemo primorani da to razresimo i dovedeno u skladu zajednice!(GOSPODO PA STA STE ZAMISLILI)Milosevic vam je bio (MA VOLIM I JA VAS)i sve ce to da se zatiskava,jeste zatiskavalo se nekih par godina kao sto i sami vidite i osecate ali je doslo vreme za pravu istinu!Istina je da smo se svi mi borili subjektivno i gledali tim pogledom kao sto se i dan danas borimo za nase bolje,ali je zalosno sto se vecina nas koji smo svi iz jedne matice jos uvek bore za svoja d.....!Naravno moram dodati da samo KONVENCIONALNIM DOGOVOROM i prisustvu vecinom mestana ovog sela mogu se postignuti stvarni rezultati!!!S´POSTAVANJEM VAS SUGRADJANIN

D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

17.03.2009 10:02
#36 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

Zahvaljujemo se informaciji , od odbornika , ili gospodina, casnog gosta , kako sebe naziva , a , koji se prestavlja , pod korisnickim imenom "Mesna zajednica. "

Ono sto treba posebno naglasiti u poruci doticnog gospodina je citat :

Mi smo postigli pozitivne rezultate, za samo par nedelja. Konstruktivnim predlozima i zalaganjima nasih gradjana uspecemo mnoge stvari da sagradimo i dovedemo u red " .

Naravno, mi iz Dijaspore mestani sela Dusanovca , mogli bi dodati izjavi, doticnog gospodina , onu narodnu izreku : Daj boze , iz Vasih usta u bozje usi" .

Svi smo Videli da je bilo dosta opozicije ovakvoj pozitivnoj akciji " Osnivanje kluba ".
Pozitivno je to sto postoji opozicija u jednom drustvu , ali ono sto je za svaku osudu
to su bile : javna omalozavanja samih gradjana sela i gruba vredjanja .

Bilo kako bilo Dusanovcani su dobili veoma lepe postorije , za okupljanje zainteresovanih gradjana .
Ono sto je najpozitivnije iz ove akcije je cinjenica da je masa nasih gradjana prihvatila akciju takvog tipa, i odazvala se dobrovoljnom prilogu . Dopunski spisak svih donatora ce biti objavljen na kraju nedelje.

Postovani odbornici , mnoga sela na sastancima mesne zajednice sprovode takozvano : " djentlmensko pravilo ", to je pravilo koje odstupa o pravnog satuta , ali donosi najbolje rezultate u resavanju mnogih problema.

Prailo :Odbornici koji imaju iz jednog ili drugog razloga ili po nekoj " babine linje " , ka sto kaze Rados Bajic , imaju vecinski deo glasova po nekom pitanju , treba ponekada uciniti ustupke i prihvatiti pedloge odbornika sa manjinskim delom glasova - mozda je ponekad to najbolje resenje..
Kada se radi o necemu za dorobit nasega sela ostavite na stranu " partiske dogme " i delujte kolegijalno u jednom smeru.

Svi ste Vi soferi , pitanje ? :
Zar Vam se nikada nije desilo da Vam je neko ustupio prioritet , onda kada niste imali pravo - i obrnuto .

Mislim da je najvaznije da se usaglasite na sastancima i preduzmete konkretne akcije,
kao sto je bila akcija "Osnivanja kluba " . Pomoc ostalih nece izostajati.

Sto se tice komentara drugog dela poruke . gde se navodi , neko bezpravno koriscenje nekog zemljista. To bi bi trebali da se razjasne odbornici oko tog problema , oni koji su u toku dogadjaja .

Na slici :
Klubske prostorije ukrasene lovackim trofejima
Prvi lovacki gulas organizovan u klubskim prostorijama





Ubacene slike:
lovacki klub 3.jpg   lovacki klub1.jpg  
D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

26.03.2009 01:32
#37 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika
Novi spisak donatora za klub " lLovaca ibolovaca i ostalih"

Kliknite na " podvuceno " i otvorite stranicu !
Dateianlage:
dav lov 01.pdf
AKCIONER sa spiska
Poruke:

26.03.2009 16:52
#38 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

SRAMOTA- kojim se svim srestvima koriste SAKUPLACI dobrovoljnog priloga.

Gore prikacena lsta je za njih mozda neka vrsta uspeha - skidam kapu uspeli su da prevare najmanje 11 osoba, i da sakupljaju dobrovoljni prilog od cak 29 osoba.
Da obrazlozim - neznam kakvim su se trikovima sluzili prilikom prvog dela sakupljanja priloga (stara lista - 18 osoba), ali od 19 pa na dalje, svima (dobroj vecini) je receno da se dobrovoljni prilog sakupla za renoviranje prostorija bivseg pripravnog razreda ili fudbalskog stadiona iza skole - kao i sto sami znati bar vi koji ste na listi. U principu su njima pare trebale da zavrse Lovacko-Ribolovacko udruzenje (prostoriju), tacnije da pokriju dugove.
Pored svega toga jos ponosno stavljaju listu na internet pod naslovom "Zapisnik dobrovoljnog priloga za renoviranje prostorija kluba za « lovce , ribolovce i ostale « sela Dusanovca"

Najverovatnie da taj koji je postavio listu, tacnije gospodin "D+D" nije upucen u to, za sta se prikupljalo dobrovoljan prilog - da su bar malo bolje saradivali mogli bar naslov da promene.

Ipak, hvala gospodine "D+D", prineo si na svetlost dana "ISKRENOST" i "POVERENJE" opunomocenih SKUPLACA dobrovoljnog priloga.

SAMO TAKO, NAPRED, TAKO SE OSNIVA STUB POVERENJA

Ja se samo pitam ko ce sledeci put biti spreman da odvoji nesto za dobrovoljni prilog.

S R A M O T A ! ! !

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

27.03.2009 17:36
#39 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

Tako je Akcioneru.Skupljaju za vecere,jaganjce i za plasticne prozore sebi kuci.Informisi se malo pa posle siri dezinformacije.
Ovo skupljanje para,pogotovu medju nasim ljudima,je najnezahvalniji posao.Uvek ce se naci neko ko ce da zakera,da mu nesto ne pase,da pametuje.
A sto vi,koji mislite da ste pametniji,ne pokrenete neku akciju i skupljate dobrovoljan prilog?Sto? Ili ste najjaci kad serete iz pozadine?
Ne zemljaci,necemo mi nista pokrenuti ni postici dok se koljemo medjusobno.



Vas postovani,
Hanibal (sa spiska)

AKCIONER sa spiska
Poruke:

28.03.2009 00:12
#40 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

Da se razumemo "HANIBALE" - ne love oni slonove. Ali ocigledno da me nisi razume, ili pak nisi hteo da me razumes.
Obrazlozicu ti na proste cinioce. Kao pravo: da nisam hteo da se nesto uradi, nebi ni bio na spisku ili ...???
Dao drugo: ti si u prvoj trecini spiska - to je kada su se skupljale pare to Lovacko-Ribolovacko udruzenje (prostoriju - koja se sada prekrstila u citaonicu) i pretpostavljam da je tebi tako i receno.
Kao trece: meni je sledece receno, citiram: "posto smo zavrsili Lovacko-Ribolovacku prostoriju i postu, sada skupljamo pare za sledeci projekat, nije jos definitivno odluceno dali ce to biti saniranje zgrade bivsek pripravnog razreda (kao za omladnice) ili fudbalskog stadion iza zgrade".
I reci ti meni sada ali najiskrenije, kako bi ti posle toga reagovao, kada tvoje ime vidis na spisku za Lovce i Ribolovce, a dao si dobrovoljni prilog za sasvim nesto trece. Neznam ja sam malo priglup covek sa sela, ali reci mi ti ksko ti to vidis, sta je za tebe to - u granicama normalnih tolerancija...???

Da su mi rekli da je za lovce i ribolovce, mozda bi dao cak i vise, a mozda i nebi dao nista jer nisam ni lovc, ni ribolovac niti mi je kuca u centru da me ta ruina imalo tangira.

Ali bi sigurno ucestvovao sa malom finansiskom podrskom u drugi projekat, koji bi po mom onako soskom, malo priglupom razmisljanju bio prioritetniji. A sada posle ovoga, neznam ocigledno mi je zvecarka usla u dep.

A za ovo proseravanje iz pozadine, bilo bi bolje da se pokrijes i cutis, nije mi nesto poznato da si ti aktivan.

I u pravu si, citiram: "Ne zemljaci,necemo mi nista pokrenuti ni postici dok se koljemo medjusobno" - vise cemo uspeti zaobilazenjem istine. Da to je cinjenica koja je na zalost tacna, samo sto se tu uobicajno zaboravlja faktor vremena.

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

28.03.2009 16:15
#41 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

Javi mi se na privatan mail Akcionaru.

Gost
Poruke:

30.03.2009 08:07
#42 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

Stara poslovica kaže... "slika govori hiljadu reči!"

A kada slika ili plakat govore više od hiljadu reči, onda je autor postigao cilj. ...

P.S Vidite i sami zasta se jos pored saniranja obejkta, skupljao dobrovoljni prilog

Ubacene slike:
f29t185p1583n2.jpg  
D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

11.04.2009 14:36
#43 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika
ADSL - Brza internet kponekcija je super remarkantna vest za sve korisnike interneta u Dusanovcu ... Ali ? Nazalost ? Bez obzira na sve mogucnosti obavestenja ? :

U medjuvremenu odrzani su dva sastanka mesne zajednice uz prisustvo Dijaspore .

Svi smo videli na osnovu ne tako davnih diskusija u vezi upravo sa ovim naslovom , da je bilo dosta sposobnih odbornika koji su se rafalno koristili i "Sporim internetom " da bi negodovali jednu " Super akciju "pojedinih nasih gradjana.

Kao sto sami i vidite : Nema nijedne reci o dva uzastopna sastanka mesne zajednice . Gde su ti odbornici - koji su napravili toliko " Bure " , oko necega pozitivno.

Svi koji su bili , ili predstavili neku opoziciju , " Akciji osnivanju kluba Lova i ribolova " , prema zvanicnim podacima , pruzena im je sansa , da i oni preduzmu slicne
akcije, mozda , i interesantnije za njih.

Vladajuca vecina , nije imala nista protiv " Predlozenih projekta ", kao ni sam predsednik Mesne zajednice.

Pitamo se :

Zbog cega su prekinuti sastanci ? Zbog cega nije postignut koncenzus, o predlozenim - Projektima ?

Gde su informacije - od onih - " raznih nepoznatih imena " - ili takozvanih
nasih internota.


Nesto zavrseno je " uvek lepo " - ali kad treba da se radi - i obaveze ?

To je : nepoznata X u jednacini
mono Offline



Poruke: 16

20.04.2009 21:42
#44 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

Pozdrav svim lovcima i ribolovcima,mestanima Dusanovca i autorima sajta!Nemojte se ljudi zavaravati kojekakvim informacijama koje nisu korektne da ne kazem (LAZI)bez da ikog uvredim!Ako vas istina zanima pre nego sto nesto objavite,proverite to uverite se sami sta je sta!Ja sam ljudi bio kuci za katolicki uskrs pricao sam s ljudima i obisao prostoriu ;lov i ribolov;,video sam sta se sve uradilo i sta ima jos da se radi da bi bilo perfektno i video sam koliko jos novca ima u depo-u.One fotografije sto neko prikazuje to je cisto jedan covek licno finansirao,spremio rucak o svom ptosku i sa svojom opremom!!!Delovi njegove licne opreme se i danas jos nalaze u prostoriji sluze privremeno dok se ne nabavi prava porema,namenjena za tu prostoriju,kao sto su klupe i stolovi.Propaganda i neistina nije u redu,ne znam iz kog razloga to uopste neko radi,da li su to licni razlozi ili samo ljubomora???Pozdrav,izvinite ako se neko nasao uvredjen ali ja sam morao istinu da napisem.S postovanjem Monovic S.

D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

21.04.2009 17:31
#45 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

Dobrodosao na ovim stranicama gospodine " Mono "

Lovci,,ribolovci, i ostali akcionari , zahvaljuju se Vasoj izjavi o realnom prikazu prica vezane za " Akciju osnivanje kluba ".
U svakom slucaju nijedna propaganda ne moze izbrisati konkretne slike postignutog uspeha ,objavljene na ovim stranicama.

Gospodine " Mono ", rezultat akcije nasih gradjana je ocigledan , a oni koji iz jednih ili drugih razloga , ne mogu prihvatiti istinu - nazalost moraju prihvatiti da Klupske prostorije postoje i da se svi zainteresovani sastaju u tim prostorijama i da odlicno provode izgubljeno vreme .

Nasi : Lovci , ribolovci i ostali akcionari, pristalice ove Akcije su ipak " djentlmeni ", i nude svima onima koji su bili protiv da dodju u nove prostorije na " solju kafe i casicu razgovora ".

Nije na stetu - promeniti misljenje .

D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

22.04.2009 02:11
#46 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika
Jos jedna konkretna akcija , clanova Dusanovackog kluba , Lovaca , ribolovaca i ostalih zainteresovanih gradjana.

Ovih dana aktivno se radi na sadjenju orahovih sadnica na prostorima odrzavanja nekadasnjeg Dusanovackog vasara - kod stadiona.

Aktivni clanovi naseg kluba u saradnji sa predstavnicima mesne zajednice naseg sela intezivno rade na : Reaktivizaciji odrzavanja Dusanovackog avgustovskog vasara .

Ova akcija ponovnog ozivljavanja ove manifestacije zasluzuje paznju i treba biti podrzavana od svih mestana naseg sela.

Jos jedna pohvala za konkretnu akciju naseg kluba :

Bravo momci !

Najavljene su i druge interesantne akcije u pripremnoj fazi , ali o tome mozda nesto vise u iducem prilogu !


D+D
dejo Offline

Pocasni clan

Poruke: 59

23.04.2009 23:07
#47 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

Pozdrav svima!!!
E ljudi svasta,pa ovo je neverovatno,licno sam prisustvovao jednom od sastanka pre dve nedelje i mogu vam reci da takva vredjanja i prebacivanja jos dosad nisam doziveo,ocigledno je da je par osoba doslo na sastanku samo da bombarduju svojim glupostima i tako ometaju normalan tok sastanka tako da sam ga posle sat vremena i napustio jer mi je prosto doslo(glupo receno)da dohvatim neku motku pa da par njih tamo naucim malo cutanju,ali jeee. nije ni to resenje neznam dali ce ga uopste i biti!!! ZALOSNO JE da cak i kad se radi o uredjenju naseg sela neki ljudi u to mesaju politiku i neke svoje neresene racune!!!
I tako,mislim nemo da se ljutite ali ja s tem necu da imam nista,a ko ima zivce za bacanje svaka mu cast,nek mu je sa srecom,dobrovoljni prilog sam dao i ako treba dacu opet samo nek se nesto radi a ako neko to zloupotrebljava svaka mu cast!!!
POZDRAV SVIMA(DUSANOVCANIMA)!!!

Gost
Poruke:

24.04.2009 00:28
#48 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika
ISPRAVKA
Ovih dana aktivno niko ne radi nista na sadjenju orahovih sadnica na prostorima odrzavanja nekadasnjeg Dusanovackog vasara - kod stadiona.
Ko ne veruje nek dodje da vidi!
--------------------------------------------------------------------------------------------

Gospodine !

Sta se desava sa Vama ?

Izgleda da Vi hocete da vidite samo ono sto Vi sami - hocete da vidite .

Mi smo dosli i videli ono sto se vidi na fotografiji.
Ubacene slike:
IMG_0012.JPG  
Gost
Poruke:

24.04.2009 00:29
#49 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika
A zaboravio sam,,,ovih dana kod nas moze da znaci i sledece godine!

---------------------------------------------------------------------------------------------

Opet , Vas , " pucanj u prazno "

Morate priznati :
Nasi lovci i akcionari su za skepticne - mnogo jaki .Svaka najavljena akcija je realizovana.
Bravo momci !

Vama savet : Popravite " nisanske sprave " i prikljucite se onima , koji gledaju pozitivno na sve sto , se pozitivno radi u jednom selu.

A nasi " Akcionari " ?
Kao i uvek .
Bez mnogo " buke i prasine ", najavljuju nove akcije . Jos jednom : Bravo momci !

Umalo da zaboravimo !

Ovih dana - je za sve nas, lovce i osnivace kluba - uvek bilo - " ovih dana ".

Kod Vas - to znaci - dve tri godine .

Ni onda nije kasno ako ste se odlucili - " da ipak nesto uradite ".
Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

24.04.2009 17:54
#50 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

Mislim,sta reci...

Seiten 1 | 2 | 3
 Skok  
www.DUSANOVAC.Net' web statistic
Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz