Vi niste jos registrovani - Kliknite ovde kako bi ste se besplatno registrovali!  
Reistrovanje ovde
Ova tema ima57 odgovora
ona je5.693 pregledana!
 Novosti iz Dusanovca
Seiten 1 | 2 | 3
D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

13.02.2009 16:39
Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika
E k s k l u z i v n o ---


Uskoro otvaranje kluba " LOV i RIBOLOV " za sve mestane naseg sela

Zahvaljujuci akciji zalaganja: presednika mesne zajednice, i odbornika, kaao i svih aktivnih lovaca i ribolovaca, i preduzimaca, naseg sela , opstina Negotin je odobrila da se renovirju prostorije stare mesne kancelarije i da se pretvore u simpatican klub , svih Dusanovcana dobre volje.
Napomena : Sve drustvene , javne , prostorije u jednom selu su vlasnistvo opstine kojoj pripada to selo.
Aktuelno - renoviranje je u toku . Zvanicno -vec je krov postavljen .
Svi radovi se izvode na dobrovoljnoj bazi nasih preuzetnika , kojima se zahvaljujemo ,na poklonu nekoliko desetina dnevnica. Nemam zvanicnih podataka o imenima takvih donatora , alim cim dobijemo objavicemo na sajtu.

Materijalna srestva utrosena za renoviranje , se kupuje na osnovu novca , sakupljen akcijom " dobrovoljnog priloga " ,koja je u toku.

Ovoga puta : bravo nasim naprednim snagama iz Matice .

Naravno Dijaspora mora da reaguje i da se prikljuci ovako lepom gestu.
Posebno bih hteo da se zahvalim jednom diskretnom posetiocu naseg sajta , sa kojim sam uvek u kontaktu , i koji uvek voli da pomaze kada se radi o bilo kom napredku naseg sela.On je prosle nedelje bio kuci i prihvatio se te obaveze, koja , kao sto znate nije laka.

Kodikic Danijel je zvanicno , opunomceno lice , kome pomaze gospodja Kosara lu Milku koji sakupljaju donacije , u Dijasporu za ovaj lepi projekat. Naravo oni deluju u pravnom okviru seoske vlasti naseg sela i opstine Negotin.

S obzirom da se radi o jednoj punopravnoj akcji , onda apelujemo na nase gradjane dobre volje da se prikljuce donaciji , tako sto ce stupiti u kontaktu sa Danijelom - tel. 004369919065986, i dogovore o modalitetu donacije. Naravno donacje mogu biti iz bilo koje drzave.
I njemo mozemo reci bravo - jer su za par dana , na osnovu dobre volje nasih gradjana, vec sakupili u Becu 900 eura - sto je za svaku pohvalu - zvanicni podatak. Spisak donatora ce biti objavljen na nasem sajtu svake nedelje.

Postovani gradjani , statisticki podaci govore: da medijatizacija problema u jednom selu ,
dovodi do , aktiviranja svih naprednih snaga , u pronalazenju resenja za poboljsanje zivota, kulture i medjusobnih odnosa , u selu - naravno uspeh nije trenutan , "preko noci" .
Apelujemo na sve clanove i posetioce naseg sajta da aktivno ucestvuju u diskusijama, jer se jedino dijalogom pronalaze resenja , za dobrobit svih nas.

D+D FR
Ubacene slike:
Scan0003.JPG  
D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

14.02.2009 23:48
#2 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika
Lista donatora dobrovoljnog priloga za realizaciju prvog Dusanovackog kluba , otvoren za sve : lovce, ribolovce , preduzimace , i ostalih mestana dobre volje za uclanjivanje.


zakljucno 12 febuar - 21 h 00

D+D Fr
Ubacene slike:
Scan0003.JPG  
Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

15.02.2009 22:50
#3 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

Ova lista dokazuje da mozemo da se organizujemo kad zagusti.Nadam se da ce nas u sledecim projektima biti vise,ali ni ovo nije lose za pocetak.Bravo.

Dusanovcanin,Djanovljan,Hanibal

M
Poruke:

16.02.2009 18:27
#4 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

ljudi dal moze neko da mi pomogne da nadjem ovog danijela da i ja ostavljam neki euro za dole jer na ovaj broj nemogu da ga nadjem ili broj nije dobar.....MISEL

dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

18.02.2009 23:32
#5 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

Pridzavajte se teme. Svaki suvisan komentar bice odstranjen!

http://www.dusanovac.net

Gost
Poruke:

19.02.2009 01:24
#6 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika
Tolika velika prasina oko jedne male prostorije,manje je bilo na licu mesta nego na stranicama sajta.Pozitivne su donacije za nas ma kakve bile, niko nije protivan u mesnoj zajednici da se bilo sta uradi jer je to za nase dobro i nama ostaje.Glasine koje su se pojavile da neko od clanova iz MZ je bio protiv i da su se protivili renoviranju i davanju na koriscenje lovcima su ciste izmisljotine,laz i politicki marketing.Naime isti ti lovci, trazili su prostoriju u domu gde im prilici, nov je objekat i mimimalni bi bili troskovi sredjivanja odobrili smo im pod jednim uslovom da tu prostoriju koriste svi mestani sela medju njima i lovci i ribolovci i da ta prostorija ne bude vlasnistvo lovackog drustva "HAJDUK VELJKO" iz Negotina.Na takvu ponudu protivio se sadasnji presednik mesne zajednice na koga pojedini ucesnici na forumu stavljaju poseban akcenat,zaslugama,aktivnoscu itd... kao neprihvatljivo resenje.ZASTO? SAMI PROCENITE! Na sledecem sastanku stavljen nam je slledeci zahtev za sadasnju prostoriju koju finansirate. Prostorija samo za LOVCE I RIBOLOVCE,pa ako ste deo toga izvolite.Iskreno ja nevidim razlog cemu toliki novac za tako malu prostoriju,rad je zasnovan na dobrovoljnoj bazi i ucesca lovaca sa 15 evra ovdasnjih i inostranim koliko sam video troduplim iznosom.Sa ovim srestvima koji ste prikupili ako su tacne mozete i fasadu na domu da uradite a ne samo jednu prostoriju.Ovim problemima su obavesteni ovdasnji mestani pa nije ni cudo sto su se neki pojedinci javili sa drugim stavom.Medjutim neki su isli korak dalje vredjanjem sto ja licno osudjujem jer bez obzira na sve ipak smo mestani istog sela.Ovim sam hteo dragi prijatelji da vas obavestim o kakvim se prostojama radi, koji je cilj, sta finansirate. NOVICA
De-mon-Chien Offline



Poruke: 6

19.02.2009 09:48
#7 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

koliko ja znam tacno je to da oni daju po 15€ ali oni i rade tamo bezplatno,a dali ti znas Novice da je i krov zamenjen takodje da su betonirali unutra nadam se takodje da znas koliko jedan djak cementa kosta i sve ostalo prema tome ne lupaj da sa tim parama bi se fasada na domu uradila

De-mon-Chien Offline



Poruke: 6

19.02.2009 11:14
#8 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

Ne razumem zasto Novice siris dezinformacije!?Kao prvo ja sam licno prisustvovao na sastanku i mogu ti reci da je prostorija bila puna a ne kao sto si ti naveo da su par ljudi bili!Namesteni su 4.plasticna prozora postavljena je spoljna pancir vrata na svim plafonima su stavljene nove daske,rigips i staklena vuna!Na krovu su zamenjene letve i crep, unutra je betonirano i vec su plocice postavljene moralo je da se betonira 15cm.Moram jos da ispravim dezinfomaciju sto se tice spomenute prostorije,nije to jedna prostorija vec celi objekat bez poste(BIVSA MESNA KANCELARIJA)a ona ima ukupno 4.prostorije sve te prostorije su u renoviranju!Zar je to malo uradjeno a svi ti ljudi su to bezplatno radili zato je ta razlika 15€ i 50 €,ja neverujem da bi tih 950€ pokrilo sve te radove da bi jos ostalo pare za fasadu na DOMU.Takodje postoje svi racuni od kupljenog materjala za ovaj objekat,bice prikazano po zavrsetku radova od administratora ovog sajta D+D.Nas cilj je da sve stare objekte koji su u rusevini opet sagradimo i dovedemo u neki normalan red zar to nije lepo,a ne zauzeti prostorije u novom domu to bi najlakse resenje bilo!Zar je lepa slika u centru sela u kakvom je trenutnom stanju taj objekat jos je tu i autobuska stanica po vasem misljenu bi trebali da pustimo sve to da se porusi ili?Koga biste posle toga krivili opet Predsednika naravno!

delije_ng
Poruke:

19.02.2009 15:50
#9 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

De-mon-Chien aj kazi ko ti je napisao onu drugu poruku!Ove dve poruke,prva 9:48 i druga 11:14 nije ista osoba pisala!Kakav je to D+D administrator sajta?

RANJENI ORAO
Poruke:

19.02.2009 18:40
#10 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

Nisam lovac a ni ribolovac a ne daj boze sps-ovac.Zabrinjavajuce je kojim akcijama se daje prednost
kada se zna da imamo i dosta
prioritetnih stvari od tog kluba a pogotovu kad je u pitanju stara MZ.Moj licni stav da se na prvo mestu nadje deponija a na drugom groblje itd.ima tu jos dosta toga.S druge strane kad se malo bolje razmisli bolje i to nego da se na svadbama k....mo.A sad jedno pitanje i za lovce i za ribolovce "Zasto riba pocinje od glave da smrdi"?Ko razume s hvatice.

De-mon-Chien Offline



Poruke: 6

19.02.2009 19:39
#11 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

Gospodine ranjeni orao za projekat GROBLJE su vec stigle ponude od dve firme koje bi se okupirale ciscenjem okupirale tokom cele godine,jedna je firma iz nisa a druga iz Negotina najeftinija je ponuda iz Negotina koja je zatrazila 11400€ za celu godinu

ukipenje
Poruke:

19.02.2009 20:04
#12 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

Bravo svim mestanima koji se zalazu za lepotu naseg sela

Ilic Djurdjica-KOSA
Poruke:

19.02.2009 22:54
#13 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

Cenjeni predsednice sela Dusanovca postovani odbornici.Posto sam ove dve nedelje bila u kontaktu sa vise gradjana sela Dusanovca gde su izmenjena misljenja,postavljena pitanja i iskazni predlozi i zalbe na osnovu rada koji ste do sada vodili.Dosla sam do zakljucka da su oni upravu i ja se licno pridruzujem njima!1.Pre nekoliko god.ja i porodica Kaldararevic organizovali smo novo godisnje paketice za skolsku decu i nastavnike iz Dusanovca na dobrovoljnoj bazi.2.Posle toga poslato je pismo sa moje strane sa molbom da se nesto u nasem selu promeni,uradi za dobrobit buduce generacije.3.2007God.zapocela sam akciju za dobrovoljnu izgradnju stadiona iza zgrade,ali to nije uspelo nazalost iz licnih zdrastvenih razloga a stime sto niko nije ozbiljno shvatio skupilo se samo 500€,da nebi pare vratila iskoristila sam kao sto i sami videli za materijal sa kojim smo izgradili 2 wc-ea u novom seskom domu.Naknadno se skupilo jos 320€ koji su na racunu.Da bi se isplatio pesak kao i dodatni materijal a naravno i radnici morala sam da ispunim jos 500€-koje sam od sebe pozajmila.Prosle nedelje sam na istom tom bloku sa priznanicama skupila 260€sto znaci ostaje jos 240€od otvorenog starog duga.Uradilo se sledece:1.Malterisane su dve prostorje za wc,hodnik i velika prostorija ispred ulazka u hodnik za wc.2.Lepljene plocice i postavljena sanitarija u oba wc-ea.Za sve ovo zahvajujem se gradjanima sela Dusanovca sto su sa svojim dobroviljnim prilogom ucestvovali u ovaj projekat.A sta ste vi radili za to vreme i posle tog vremena??POSTOVANA GOSPODO!!!NISTA,ama bas nista ne,ne prepucavali ste se na sastancima i srali u wc koji smo mi dobrovoljno sanirali!Sramota i zalosno!!!Mi smo vas iz drugog razloga izabrali na tim funkcijama,da u nase ime i sa nama svima koji se nalazimo u selu i na privremenom radu u inostranstvu,a u cast nasih roditelja i dedova i u ime nasih buducih generacija obnovimo i ozivimo nase selo dok se jos moze.I na kraju zelim da prenesem zahteve koje sam primila od nasih mestana.1.Da se u opstini Negotin preda zahtev za izdavanje dozvole o izgradnji i saniranju sledecih objeketa koji se nalaze na teritriji sela Dusanovca i zahtev za prilog koji nam zakonski sledi od opstine.1.Za staru zgradu pored prodavnice(za omladinu)2.Stadion iza skole(za sve gradjane)3.U novom domu prostorija gde je danasnja kafana da se vrati seoska citaonica(biblioteka)U IME PENZIONERA I OSTALIH GRADJANA.4.Da se o novom domu postave klima uredjaji,da se sredi prostorija iza doma i da se saniraju dva poljska wc-ea.5.Da se sanira stari dom kao sportska hala za sve gradjane da se sazida kiosk iza starog doma i da se naknadno dozvoli dogradnja sportskog bazena za sve gradjane iza starog doma kulture i na kraju da se iznova asfaltiraju putevi i sve ulice sela Dusanovca da se sa oba dve strane posadi drvece i da se dograde biciklisticke staze.Dragi gradjani sela Dusanovca ovo ce biti velika obaveza i teska borba za sve nas ali nije ni cudo posle toliko neradnih godina,veruj te mi svi zajedno uspecemo.Pozdrav svima i unapred hvala!ILIC DJURDJICA KOSA

De-Mon-Chien
Poruke:

19.02.2009 23:01
#14 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

E svaka cast Gospodji Djurdjci veliki pozdrav i ja se najiskrenije nadam da ce se tvoji predlozi usvojiti

Mestanin
Poruke:

19.02.2009 23:17
#15 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

Lepo je to od vas godpodo, da vi investirate vase vreme i trud u ulepsavanju dusanovca. Da budem konkretniji, ne vidim razlog ni potrebe, da mestani sela dusanovca investiraju u nekakve wc - doticno u sklopu doma kulture, koji su zakljucani za iste, tamo samo mogu da se proseravaju clanovi MZ ako to nisu dovoljno uradili na sastanku, tok ti koji to investiraju moraju i dalje da poradi sebe idu u vanse klozete. A da ne postavljamo pitanja gde su pare od doma (svadbe, krstenja), znamo svi koja je cena za to, jeste trosi se struja, gde je ostatak?
Mislim, zar nije sramota sakupljati ponovo pare od ljudi koji su u taj dom previse investirali, dok je ta ustanova konacno posle 2 decenije (ako ne i vise) doneta u funkciju, gde bi sada mogla da se sama finansira - i za WC i za klimu - mozda gresim ali razmislite i samo koliko 3 dana slavlja kosta u tom nasem domu kulture u kome smo mi investirali.

Lepi su i ostali predlozo, hala sportova, sportski bazen - ali samo ako covek povrsno razmislja.

Kao sto nam je svima poznato u selu nema 20 osoba koje bi to moglo koristiti. Dajte ljudi nemoj da se toliko zanosim, ti klinci kojih jos ima u selu bi bili zadovoljni kada bi stadion mogao da se uredi ( a tu su manje investicie nego u neku halu sportova ili cak sportsi bazen), da ne zalazimo dublje sa kojima se puno bitnijim i prioritetnijim problemima susrece nase mesto.

VUJA
Poruke:

20.02.2009 00:34
#16 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika
Iznosenje istine o svemu trebalo bi da krasi svakog odbornika u MZ Dusanovac,kako o ovoj maloj prostoriji tako o bilo kom problemu vezano za selo.

Ocigledno da je presednik MZ postavio svog podparol-a na ovom sajtu koga je ujedno i ovlastio o prikupljanju donacije sto je i razumljivo jer covek nezna sta je to net.Slazem se sa gosp."Ranjeni orao" u potpunosti toliko ima toga pametnije od jedne prostorije.

Potpuno je upravu Kosa kao i "Mestanin" a ja cu izloziti moj stav:

Tri godine trazim od presednika da sazovemo zbor mestana sela oko nove godine ili oko sezone godisnjih odmora iznosenjem u javnost svih problema koje tiste Dusanovcane kao i iznosenje problemima sa kojim se suocava MZ kao i njeni rezultati.
Nikad nisu zeleli da usvoji takav predlog sobzirom da imaju vecinu od pet odbornika a mi kao clanovi nemozemo samostalno zbog statuta i odgovora koji je bio kratak "....nenamo sta mi da pricamo sa njima".


- I dalje se radi po onom starom receptu da se zataska,mi kao odbornici nemamo pristup arhivi sta se sta uplatilo, potrosilo,kupilo a kamoli nekakvim racunima sto iznosi CHIN i donacije koje nikad nismo videli izuzev presednika i podpresednika.Kako da funkcionise MZ pod takvim uslovima,naravno mi im smetamo jer se cuju i druga misljenja od one "jedno glasno".Neka me neko demantuje da nije tako!

Mislio sam da konacno izbacujemo politiku iz naseg rada i da budemo jedinstveni i slozni ali nisam uspeo i dalje je interes partije vazniji od sela.

NOVICA
D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

20.02.2009 09:44
#17 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika
Malo rasvetljavanje cinjenica

Objavljen je samo jedan clanak , sa pohvalom dobrovoljne akcije nasih mestana sela Dusanovca,
koji je za svaku pohvalu.

Usledila je jedna poruka od odbornika mesne zajednice.

Kao odbornik mesne zajednice , po Vasim recima, vidite da je podignuto " mnogo prasine " na
stanicama ovog foruma zbog jedne male prostorije.

Ako Vi smatrate da ie medijatizacija i pohvala jednog tako lepog gesta , " dizanje prasne " , to mozda nije misljenje donatora.

O nekim glasinama , i politickom marketingu , pricai ste jedino vi u ovoj poruci . Pogledajte forum , nijedan komentar , sa takvim sadrzajem . Ova Vasa poruka je objavljena posle ponoci .
Prvi komentari u vezi Vase izjave su objavljeni u 9 i 11.h . sa preciznim detaljima sta se radilo od dobijenog novca , a ta konkretnost interesuje nase gradjane ,tj donatore.

Grupa gradjana , donatora , se posebno zahvaljuje , gospodinu " Novici " , nasem odborniku , sto je prvi u javnosti izneo na forumu , informacije sa sastanka mesne zajednice , i time omogucio da i mi u dijaspori , vidimo kako funkcinisu sastanci mesne zajednice.
Mislimo da ce i drugi odbornci slediti njegov primer , i osloboditi se partiskih pripadnosti . Ne moraju njihova misljenja da budu ista, ali kada se radi za dobrobit sela ,onda mora da se postigne zajednicki koncenzus.
To je Evropsko ponasanje -
malo treninga nije za odmet jer to nas ceka a par godina.

Gospodo odbornici ," ko se protivio kome " na sastancima mesne zajednice ne interesuje mnogo Dusanovcane .
" Podmetanje nogu jedan drugome " zbog partijske opredeljenosti , je stvar mesnog odbora sela Dusanovca , a ne gradjana koji su Vas glasali.

Politicka opredejenost nije uopste bitna , u nijednoj demokratskoj zemlji ,kada se radi
o nekoj izgradnji ili resavanju nekog problema u selu.

Uzgred receno :
Na ovom sajtu vise od godinu dana vodimo kampanju o sredjivanju deponije , uredjenju groblja , nikakav rezultat . Pogledajte okolna sela . Zasto ?

Gospodo odbornici , pre ove Vase informacije .Pogledajte prilog d 11 Novembra 2008 godine na stranici " pitajte mesnu zajednicu. Nijednog komentara na postavljeno pitanje iz Dijaspore.
A kada se radi o politickom " saplitavanju noge jedan drugome" rafalno baratate internetom .
Da je ovu akciju pokrenuo bilo ko - sa sistemom samodoprinosa - uspeh ne bi izostao.

Danas kada jedna grupa gradjana , lovci, ribolovci , nezenje ili penzioneri , nazovimo ih kako hocete , partiski opredeljeni - ili ne , pronalazi zajednicko resenje , i za nekoliko dana , jednu oronulu zgradu , koja je bila ruglo naseg sela na jednoj prometnoj raskrsnici,
pretvaraju u jednu lepu zgradu , u jedan klub .

Gde je problem ?

Na koga su trebali cekati , kada su im opstinske vlasti odobrili renoviranje.

Zbog cega komentari: da bi trebalo tu ili tamo , kad je izbor lokacije dobar - popravili su jednu rusevinu , na prometnoj raskrsnici.

Da li se zgrada stare mesne kancelarije nalazi na nekoj od slika nasega lepog sela ? Zbog cega ne ?

Da li je opstina ili mesna zajednica odvojila neki dinar iz budjeta , za ulepsavanje naseg sela - renoviranjem ove zgrade ?

Da li su poreski obaveznci bili obavezni da izdvajaju neki dirar iz djepa za renoviranje te zgrade ?

Ova pitanja pokazuju sve .

U svakom slucaju , treba imati u vidu , da postoji razlika , finansiranje projekta , uvodjenjem samodoprinosa ili finansiranje iz priloga na dobrovoljnoj bazi.

Celokupna akcija , koja je u zavrsnoj fazi , izvodi se na dobrovoljnoj bazi .


Gradjani koji su se prihvatili i koju ucestvuju u ovom projektu nista ne obavezuje , sem njihove dobre volje , da se pravdaju na forumu pred ostalim delom gradjanstva.
Jedinu zakonsku obavezu imaju da kazu donatorima , gde i kako je utrosen njihov novac.
Ukoliko ste donator dobicete na uvid izvestaj o vasem utrosenom novcu. Oni koji su uvestvovali svojim radom , kao prilog , zbog cega su duzni objasnjenja , zbog gesta dobre volje.

Ova grupa gradjana koji su izveli ovu akciju , preduzimaci , koji dobrovoljno renoviraju , lica koja su sakupljala dobrovoljni prilog , donatori koji su se odazvali , zasluzuju svaku pohvalu. Mi koji nista nismo radili mozemo, bar , da ih pohvalimo. " BRAVO MOMCI "

Donacije i dalje traju - Svi gradjani koji su dobre volje nek se obrate licima koji su
zaduzeni da sakupljaju novac za prilog.

Svi ste videli , da umesto pohvale i cestitanja takvoj akciji - nas forum je sutradan osvanuo , isaran , nezahvalnim i grubim porukama , na kojima su imena nekih Dusanovcana , koji su isti kao i ostali - grubo potsmejavana i tretirana kao gradjani - drugog reda.
Elektronski zapis , pokazuju da su to uradili nesavesni gradjani iz naseg sela.

Postovani gradjani , odbornici : gde su kritike ovakvim postupcima nesavesnih gradjana. Kad se radi o politickim prepucavanjima , svi barataju internetom.

Ali u svakom slucaju , kao sto kaze gospodin " Hanibal " :

" Ova lista dokazuje da mozemo da se organizujemo kad zagusti.Nadam se da ce nas u sledecim projektima biti vise,ali ni ovo nije lose za pocetak.Bravo. "

Ova akcija je dokaz , da gradjani prihvataju svaku lepu akciju o izgradnji u nasem selu , bez nekog osvrta ko pripada - kojoj politickoj partiji .

Zar to nije lepo ?


Sa postovanjem . Ovaj prilog je od grupe donatora.
De-Mon-Chien
Poruke:

20.02.2009 18:30
#18 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

Pozdravljam sve goste,a posebno tebe D+D zelim samo da vam saopstim da smo i ove nedelje uspesno obavili akciju skupljanja dobrovoljnog priloga,

dragsil Offline



Poruke: 10

20.02.2009 23:32
#19 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

Ljudi ovde ce neko izginuti zbog fotelje.

De-mon-chien
Poruke:

20.02.2009 23:39
#20 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

Moracemo izvrsiti elekciju da nebi do toga doslo!

vuja
Poruke:

20.02.2009 23:59
#21 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

Danijele kako je?

dejo Offline

Pocasni clan

Poruke: 59

21.02.2009 02:24
#22 SMESNO Citat · Odgovor + Slika

Alo bre ljudi kakav je ovo kindergarten ovde,pa ako imate nesto da resite ucinite to na neko drugo mesto a ne ovde,kakva su to prepucavanja,pa vi biste trebali da budete zadnji u ovom nasem Dusanovcu koji bi imali neke primedbe posto najvise prosperirate od sela i mestana a sta vi radite hvatate se za gusu ovde pred svima i vadite oci jedni drugima!Smesno,smesno,umesto vi da budete medju prvima koji podrzavaju ove akcije vi ih kao prvi otezavate i kritikujete!!!MANITE SE CORAVA POSLA!!!
Mogu da saopstim da cu se i ja za koji dan naci za spisku za dobrovoljan prilog i da cu ubuduce uvek biti za kako bi nase selo korak po korak doneli u primerno stanje za celu ovu nasu Negotinsku Krajinu...
A licno mislim da svima nama nije tesko da odbijemo po 50 evra za ovo nase divno selo gde smo svi odrasli, to je samo stvar dobre volje!!!!POZDRAV SVIMA.......

dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

21.02.2009 07:34
#23 U P O Z O R E N J E Citat · Odgovor + Slika
Vredjanje na ovom forumu nije dozvoljeno!

Dizanje tenzija takodje!

Koriscenje vise nickova radi prepucavanja i vredjanja takodje nije dozvoljeno i ubuduce ce se takve podle stvari sankcionisati!

Vas, ADMINISTRATOR!

http://www.dusanovac.net

Daniel
Poruke:

21.02.2009 11:16
#24 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika

Hvala na pitanju dobro je,kako je kod tebe ja sam sinoc pustio poruku u vezi deponije idi tamo i organizujte se novice juce sam takodje poslao opet donacije koje smo sakupljali ove nedeje tako da ce biti i previse za objekat koji su zapoceli,vidite i organizuj tamo da se ona deponija vec jedno ogradi i sredi

Daniel
Poruke:

21.02.2009 11:22
#25 RE: Dvogodisnja medijska kanpanja na nasem sajtu donosi svoje prve rezultate Citat · Odgovor + Slika
Ne verujem da postoje derogacije u ovom sistemu koji trenutno sagradjujemo u suprotnom cemo se sami pobrinuti za takve demagogiste.



Seiten 1 | 2 | 3
 Skok  
www.DUSANOVAC.Net' web statistic
Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz