Vi niste jos registrovani - Kliknite ovde kako bi ste se besplatno registrovali!  
Reistrovanje ovde
Ova tema ima12 odgovora
ona je1.654 pregledana!
 Slike posetilaca
D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

24.03.2008 04:20
L I L I - Sa njene tacke gledista Citat · Odgovor + Slika

Lili gleda utakmicu sa obliznje dascare . Njen komentar
Svese vidi sa ove moje trbine ! Pogled je super !
Vidi, vidi , ima utakmica, sva sam se najezila, bice uzbudljivo.Pocelo je.
Vidim Dav . ima crvene kopacke, one iste sa kojima me sutnuo pre neki dan , jos uvek mi bridi zadnjica od toga,
nedaj boze da op... nekoga.
Opasno, opasno , kontranapad je sa leve strane, Dav. je u posedu macke , tj. lopte macke, odnosno lopte,sve
sam pomesala, u situaciji je da sutira, Cuvajte zadnjice, tj gol, a gde sam ja ? Ja sam gore, mozda dole, na
tarabi ili letim prema mrezi; Sta ce biti ako sam ispred lopte , ili jos gore iza lopte -neznas kud je gore .
Ljudi , tj macke, ustinucu se - ustinula sam se . Ipak sam hvala bogu gore , gde mi je i najbolje ! ......

Nastavice se . Uredili za vas " Dav & Duy " Pozd. svima



Ubacene slike:
IMG_0980.JPG   IMG_1555.JPG   IMG_1556.JPG   IMG_1556.JPG   IMG_1562.JPG   andjelina dajana silvi football.. 025-1.jpg   andjelina dajana silvi football.. 042.jpg   ballon_chat.jpg  
D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

09.04.2008 02:12
#2 RE: L I L I - Sa njene tacke gledista Citat · Odgovor + Slika

Posetite nas Forum!
Imamo resenja za " Sve i svsta " .
Mi ne nudimo ono sto niko ne vidi, kao neke druge " ma ..." .Mi, odnosno, Ja, imam svoju privatnu agenciju . Mi smo klasa , tj. bolji, odnosno, Ja sam lepsa , bolja maca , macka mackica . Sve sam opet pobrkala - srecom sto "Onaj" nije u blizini. Fudbal -crvene kopacke - uh , uh .

Ubacene slike:
IMG_1635.JPG  
D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

09.04.2008 02:30
#3 RE: L I L I - Sa njene tacke gledista Citat · Odgovor + Slika

Nesto vise o meni :
Kazu: Zovem se Lili .
Pronasli me prosle jeseni pored neke reke : zgoljavu , uplakanu ,prljavu,
uplasenu, i ko zna jos kakvu ?

Ubacene slike:
IMG_1716.JPG   IMG_1718.JPG   IMG_1721-1.JPG   IMG_1723.JPG  
D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

09.04.2008 03:00
#4 RE: L I L I - Sa njene tacke gledista Citat · Odgovor + Slika

E pa .. , za ono " zgoljavu , prljavu , i ko zna kakvu - malo morgen . Ljudska glupost - ljubomora .
Trepcem kao " svraka na jugovinu " kad primecujem da se prave bolje "macke od mene" , takozvane lepotice i sta ja znam jos. Bilo je tu malo i samara, pa onda milovanja, da bi ja priznala njihovu nadmocnost . Ja sam se samo pravila da spavam - znam ja u takvim pricama gde lezi "zec".

Ubacene slike:
IMG_1532-1.JPG   IMG_1568.JPG   IMG_1581.JPG   IMG_1582.JPG  
D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

09.04.2008 15:02
#5 RE: L I L I - Sa njene tacke gledista Citat · Odgovor + Slika

Spomenula sam "zeca" ? Sta mi bi ? Ludaca ! Pocinje moj " kosmar ".
Zamislite : Pre neki dan ulovila sam "misonju" , za nas macke , bas onako," dobar zalogaj ".Poigrala se malo s njim i pustila na slobodu.
Neko ce reci : Lili - milostiva - poklonila zivot . E pa i tu: Ono : " Malo sutra " , sto bi ga ja pustila - da sam bila gladna ? U poverenju : Misevi ne nalaze mesta na mom jelovniku .
Tek sada nastaje: frka , zbrka ,pometnja . Pitam se ? Sta sam ja ? Pogledajte slike ! Sta ja lovim ? Sargarepa - sargarepa mi u agenciju bila . Sargarepa u kuci, sargarepa u snegu ,sargarepa visi sa drveta. Ljudi, tj macke : Ja sam maca , ja sam cica ,tigrica , svrbi me zadnjica - mozda sam lopta ,crvene kopacke , utakmica , najverovatnije zeco - mackica . Sve sam pomesala .
Lili smiri se , govorim sama sebi. Smirila sam se . Ovaj problem ima resenje. Pitanje : Dal sam zec ili macka

D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

09.04.2008 15:33
#6 RE: L I L I - Sa njene tacke gledista Citat · Odgovor + Slika

Dal sam zec ili macka prava - da li je to san ili java ? Sve je moguce !
Sta ako je prosle godine u martu mesecu dosao u nasoj basti neki lepi "dugousko". A znate : svaka " macka mlada " - lako zaljubljena glava . To je mozda resenje ?

Uredili za Vas : Dav & Duy Nastavice se !

Ubacene slike:
IMG_1574.JPG   IMG_1587.JPG   IMG_1588.JPG   IMG_1627.JPG   IMG_1629.JPG   IMG_1630.JPG   IMG_1630.JPG   IMG_1634.JPG   IMG_1646.JPG  
D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

09.04.2008 20:28
#7 RE: L I L I - Sa njene tacke gledista Citat · Odgovor + Slika

Gledaj , gledaj , maj....u gde se sakrio .
Malo sam udesno - samo da ne poleti - mis - tj. reponja - odnosno sargareponja . Lili sve si pobrkala - nije vazno - polako, polako .
Sk..oook Liliii !
Gotov jeeee ..! Kakva preciznost . Bravo meni !
Glupaca . Nisam trebala . Okrenula sam Vam zad.... , pri doskoku.
Izvinite !

Ubacene slike:
IMG_1678-2.JPG   IMG_1709-1.JPG   IMG_1710.JPG   IMG_1711.JPG   IMG_1713.JPG  
D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

12.04.2008 03:59
#8 RE: L I L I - Sa njene tacke gledista Citat · Odgovor + Slika

Ljudi : Zaboravila sam da Vam kazem :
Kakvu lepu muziku pusta ona nasa "vlasko mala maca" , tj. vlaska vila, de bre, ona mackica
sto pusta spotove na nasem sajtu .
Posetite muzicku stranicu - videcete.
Ja sam bila u basti pre neki dan - bio otvoren prozor - nije da je pustila neku vlasku muziku - nego ga icepala - znate ono - naj , najnovije .
A ja kao neka ludaca : Igrala, igrala , sa rukama gore, sizila , okretala , blesavila , sve dok
nisam isplazila jezik od umora.
Na kraju sam ogladnela i morala sam da drmnem jednog " misonju" tj. "sargareponju".
Bio neki fotograf i celo vreme slikao . Joj ! Vidi se sta jedem - sta li sam ja majko moja?

Ubacene slike:
IMG_1658-2.JPG   IMG_1660-1.JPG   IMG_1663-4.JPG   IMG_1669.JPG   IMG_1688-1.JPG  
D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

23.06.2008 23:02
#9 RE: L I L I - Sa njene tacke gledista Citat · Odgovor + Slika

Lili u velikoj dilemi:
Razmislja gde ce za odmor, i dali da Vam otkrije tajnu zasto je napravila duzu pauzu , bez javljanja .
Dali je bila zauzeta gledanjem fudbaqla ili zbog neceg drugog, saznacete te za par dana .

Bice iznznadjenja - obecavaju " Dav & Duy " D+D

Ubacene slike:
20080525_105.JPG  
D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

25.06.2008 01:28
#10 RE: L I L I - Sa njene tacke gledista Citat · Odgovor + Slika

Ne zelim da pravdam sebe , ali bilo je to cista " klasika " . Bio je Mart mesec , nekoliko serenade pod prozorom, i rezultat je to sto vidite . Mlada - luda glava , ali
priznacete i tako nije lose .
Dva muskarca i jedan zenskac - svi su moji , a ja sam protiv " bele kuge ".
Ljubi ga majka !

Ubacene slike:
IMG_1786.JPG   IMG_1790.JPG   IMG_1804.JPG   IMG_1805.JPG   IMG_1811.JPG   IMG_1846.JPG  
Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

26.06.2008 23:30
#11 RE: L I L I - Sa njene tacke gledista Citat · Odgovor + Slika

Trebalo bi se ugledati na Lili. Povecajmo natalitet.

D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

27.06.2008 01:11
#12 RE: L I L I - Sa njene tacke gledista Citat · Odgovor + Slika

Lili : "Cikita" ti si najlepsa
Cikita : Onda me poljubi i zagrli pred njima
Tom se ljutito okrece - ljubomoran
Cikita : Lili , tj. mama jel da da su Tom i Djeri ,ruzni
Djeri na sav glas : Lili ,tj. mama prebicu ti cerku , a samoj Cikiti : Zenskac ako ti "dunem" jednu ispasce sare sa tebe.
Lili evo ti jedan poljubac da je ne volis vise
Lili : Ne budite ljudi, ostajte macke , volite se kao braca , a Vas ljude koji me gledate pitam Vas : Zar nisu lepi ovi moji u majcinom zagrljaju ?

Ubacene slike:
IMG_1866.JPG   IMG_1867.JPG   IMG_1868.JPG   IMG_1873.JPG   IMG_1887.JPG   IMG_1888.JPG   IMG_1889.JPG   IMG_1895.JPG   IMG_1897.JPG  
D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

27.06.2008 01:11
#13 RE: L I L I - Sa njene tacke gledista Citat · Odgovor + Slika

Lili : "Cikita" ti si najlepsa
Cikita : Onda me poljubi i zagrli pred njima
Tom se ljutito okrece - ljubomoran
Cikita : Lili , tj. mama jel da da su Tom i Djeri ,ruzni
Djeri na sav glas : Lili ,tj. mama prebicu ti cerku , a samoj Cikiti : Zenskac ako ti "dunem" jednu ispasce sare sa tebe.
Lili evo ti jedan poljubac da je ne volis vise
Lili : Ne budite ljudi, ostajte macke , volite se kao braca , a Vas ljude koji me gledate pitam Vas : Zar nisu lepi ovi moji u majcinom zagrljaju ?

 Skok  
www.DUSANOVAC.Net' web statistic
Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz