Vi niste jos registrovani - Kliknite ovde kako bi ste se besplatno registrovali!  
Reistrovanje ovde
Ova tema ima2 odgovora
ona je348 pregledana!
 Zanimljivosti
Ja
Poruke:

17.05.2008 17:20
Pomoc Citat · Odgovor + Slika

Nek se javi ko zna da pomogne!
Imam veliki problem i molim Vas za iskreni savjet. Vec pola godine zena mi se cudno ponasa.
Kad god je u mom drustvu, sapuce dok razgovara mobilnim telefonom, primljene poruke odmah brise i ne dozvoljava mi da ih citam.

Kada izadje u grad, vraca se kasno i kaze mi da je bila sa prijateljicama koje ja ne poznajem. Ne koristi svoja kola, vec uzima taksi. Na povratku kuci, navodni taksista je ne ostavlja ispred zgrade, vec 100 metara nize niz ulicu.

Posto mi je to postalo
sumnjivo, odlucio sam da se sam uvjerim da li se radi o taksiju, ili je neko drugi dovozi kuci.
Smislio sam genijalnu ideju da parkiram svoja kola u blizini mjesta gdje obicno izlazi iz "taksija" i skriven iza njih, sam se uvjerim u to.

Jedne noci dok sam tako cucao sakriven iza kola, primijetio sam da mi se pojavila rdja na zadnjem desnom blatobranu.

Dakle, treba mi Vas savjet: da li da zamijenim kompletan blatobran novim, ili je dovoljno da sastruzem rdju, premazem blatobran spric kitom i sve to lijepo prelakiram?

vlaskamala Offline

.::Dobra Vila::.


Poruke: 168

18.05.2008 15:32
#2 RE: Pomoc Citat · Odgovor + Slika

hehe
extra

dejo Offline

Pocasni clan

Poruke: 59

25.05.2008 15:53
#3 RE: Pomoc Citat · Odgovor + Slika

He,he,dobar!!!!

 Skok  
www.DUSANOVAC.Net' web statistic
Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz