Vi niste jos registrovani - Kliknite ovde kako bi ste se besplatno registrovali!  
Reistrovanje ovde
Ova tema ima4 odgovora
ona je502 pregledana!
 O sajtu
Violeta
Poruke:

24.08.2008 02:01
NEMA NISTA BEZ VIOLETE I SLADJANE !!!!!! Citat · Odgovor + Slika
Da li ste primetili, od kada sam odustala da pisem, i od kada ne spominjem Sladjanu Matejevic i njenu webstranicu o Dusanovcu na nista se ovde vise ne desava. Nastala dosada i slicno tome. Ipak, mozda ce se neko opametiti i prihvatiti moju ponudu da kupim ovu webstranu - dakle http://www.dusanovac.net
Viki
Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

24.08.2008 03:45
#2 RE: NEMA NISTA BEZ VIOLETE I SLADJANE !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

Cao sreco,
Nadam se da si ugodno provela odmor.I mogu ti reci da si u pravu, bas je bilo dosadno bez tebe.Nadam se da cemo se vise druziti od sada pa na dalje.

Pozdrav,Hanibal

DR agan
Poruke:

18.12.2008 14:59
#3 RE: NEMA NISTA BEZ VIOLETE I SLADJANE !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

Hanibal dzabe si prozvao Violetu i Sladju a jos si ih nazvao srecom kad ni traga ni glasa.Nozda je malo dosadno bez violete pogotovo

Gost
Poruke:

18.03.2009 09:50
#4 RE: NEMA NISTA BEZ VIOLETE I SLADJANE !!!!!! Citat · Odgovor + Slika
Vidi se polako kako sajt propada, imala je Violeta pravo - a kako i nebi pored tako jake konkurencije - veoma raznovrstan sajt za sve uzraste, sa lepo uskladenim bojama ( ima ih samo dve - i ako se potrudite mozedte za celid 10 sekundi da prelistate ceo sajt - naravno da ne napravite uporedene privatnih socijalnih osiguranje - bez toga nasi mestani dusanovca nebi mogli da zive )
dejo Offline

Pocasni clan

Poruke: 59

27.05.2009 21:04
#5 RE: NEMA NISTA BEZ VIOLETE I SLADJANE !!!!!! Citat · Odgovor + Slika
Halo bre,pa zar ne vidite da vas niko ne sisa za nista sto gubite vreme bez veze pa piskarate ovuda kojesta,sto ne odete tamo na vas sajt pa budite tamo sretni medju vama i vasima posto ocigledno da vam ovaj sajt kao trn u oku!!!Ja bi se stideo da sam na vasem mestu pogotovo na violetinom posto je ona sve ovo zapocela!!!(SMESNO)
Pohvala »»
 Skok  
www.DUSANOVAC.Net' web statistic
Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz