Vi niste jos registrovani - Kliknite ovde kako bi ste se besplatno registrovali!  
Reistrovanje ovde
Ova tema ima32 odgovora
ona je2.947 pregledana!
 Dobrodoslica
Seiten 1 | 2
dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

15.01.2008 02:58
Dobrodoslica... Citat · Odgovor + Slika
Srdacnu dobrodoslicu zelimo svim nasim posetiocima!
Misa
Poruke:

15.01.2008 16:08
#2 RE: Cao Citat · Odgovor + Slika

Caoo. Docekasmo i ovaj forum

D + D
Poruke:

04.02.2008 11:51
#3  sugestija Citat · Odgovor + Slika

Sajt je super jer omugucuje nasim ljudima da su preko slika i video zapisa blizi jedan drugome , takodje da im pruza prijatne trenutke gledajuci sve ono sto ih vezuju za Dusanovac i Hajduk Veljkovu Krajinu. Da bi arazman slika i testa bio lepsi i prezentativniji pozeljno je da redaktor sajta objasni detaljnije, nacin brisanja navedenih,slican uzoru ,(kako ubaciti vase slike) ,uzimajuci u obzir da mnogi korisnici ne mogu ispraviti svoje greske zbog nedovoljno poznavanja informatike. Isto je pozeljno da izadjete iz anonime i napisete adresu ili adrese urednika i broj telefona zbog direktnih kontakta za nas koji nismo u Austriji.Srdacan pozdrav Uredniku ili urednicima Sajta.Unapred hvala, sto cete mozda upotpotpunite te detalje. Deogarevici - ili (D + D) - Francuska

dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

04.02.2008 12:14
#4 Odgovor Citat · Odgovor + Slika

Zdravo!
Drago nam je sto posecujete nas sajt i sto aktivno ucestvujete na forumu.
Nasa ideja je i bila da zblizimo sve nase ljude koji zive na razlicitim stranama sveta.
Da bi ste bili u mogucnosti da obrisete sliku ili prepraviti vec poslati tekst, morate biti REGISTROVANI.
Kada izvrsite registraciju dobijate svoje korisnicko ime i password i tako se LOGUJETE na forum.
Time stecete pravo da prepravite vase postove.
Vi jeste registrovani, ali u trenutku slanja slika i posta, niste
bili logovani cime ste imali status GOSTA tj. bez mogucnosti da ista prepravite u vasem postu!
Da bi ste bili aktivni clan foruma kliknite na LOGIN (ubacite ime i password) i tako postanite punopravni clan foruma.
Detaljnije informacije slede...
ps. Cim budemo imali malo vise vremena!
Hvala

http://www.dusanovac.net

D + D
Poruke:

05.02.2008 08:27
#5 RE: Odgovor Citat · Odgovor + Slika

Hvala > Dusanovac net-u < na objasnjenju, sledi upis. Pozdrav svima u Austriji. D + D

D + D
Poruke:

06.02.2008 23:05
#6 Pitanje ? Citat · Odgovor + Slika

(D+D) I dalje moram da ostanem na forumu kao posetilac i ako sam upisan kao clan.Nisam u mogucnosti da ostvarim status clana jz

D + D
Poruke:

06.02.2008 23:24
#7 RE: Pitanje ? Citat · Odgovor + Slika

(D+D) I dalje moram da ostanem na forumu kao posetilac i ako cam upisan.Nisam u mogucnosti da dobijem status clana jer sam zaboravio kljucnu rec (Paswort),da bi dobio svoj (login) koji bi mi omogucio da ispravim svoje neke licne greske do cega mi je stalo.Pokusao sam na vise nacina da dodjem do zaboravljenog (Pasworta) ali bez uspeha.Zamolio bi urednistvo da mi preko I-Maila ako su u mogucnosti posalje istu ili da mi objasni sta treba uraditi.Zeleo bi i dalje da zadrzim Svoj (Benunutzername D+D) Unapred vam hvala.Pozdrav svima.

dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

07.02.2008 00:03
#8 RE: Pitanje ? Citat · Odgovor + Slika

OK, mozete ponovo da se registrujete istim nickom... samo ovaj put nemojte da zaboravite password :)
pozz

http://www.dusanovac.net

Tanja Offline



Poruke: 8

18.03.2008 13:37
#9 RE: Pitanje ? Citat · Odgovor + Slika

Pozdrav i od mene :) ulepsaste mi danasnji tmuran dan :)

Tanja

dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

19.03.2008 15:46
#10 RE: Pitanje ? Citat · Odgovor + Slika


Dobrodošla Tanja!


http://www.dusanovac.net

Tanja Offline



Poruke: 8

19.03.2008 20:03
#11 RE: Pitanje ? Citat · Odgovor + Slika

Hvala hvala

Tihi
Poruke:

22.03.2008 12:49
#12  Pohvala Citat · Odgovor + Slika

Pozdravljam sve na sajtu . Hvala administraciji na ovako lepom sajtu . Lutajuci na internetu, nasao sam slucajno. Mene vezuje najlepse uspomene za vas dom,. Do devedesetih sam isao na te cuvene igranke u vasem Domu - Gde sam upoznao moju suprugu.
Posebno bih hteo da pozdravim gospodina pod imenom D+D, koji pedagoski pise na vasem sajtu lepe referate, Ujedno bih zamolio gospodina, ako nije tajna da objavi njegov Imajl, i sta je po profesiji, ili da me administracija poveze, s njim. Reci cu vam pravo, hteo bi da ga pozovem , na jedan video forum, i njegovim predavanjima da pokrene nas sajt, koji vec 15 veseci kaska . Ja i moja supruga smo plakali, kad smo procitali Dusanovac - selo fantom , mnogo nas je to pogodilo . Ja sam video, cini mi se, njegove dopise ranije u Ju Novosti, pod istim potpisom. Nase selo ima istu sudbinu kao vase. Hvala vam, i molim za odgovor. Tihi.

dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

22.03.2008 21:22
#13 RE: Pohvala Citat · Odgovor + Slika

Pozdrav nasem posetiocu.
Prijavite se na Dusanovac Forum kako biste bili u mogucnosti da nasem aktivnom
clanu D+D, posaljete privatni mail.
Hvala Vam na javljanju
PooZ


http://www.dusanovac.net

D+D
Poruke:

23.03.2008 02:53
#14 RE: Pohvala Citat · Odgovor + Slika

Dopbro dosao na nasem sajtu, i hvala na komplimentu . Iz Vaseg priloga vidim da ste dosta diskretni, ali moram da vas razocaram, iz istih razloga - diskretnosti . Ipak mogu da Vam pruzim neku pomoc u granicama moje mogucnosti. Savetujem Vam da sledite upustva administratora, naseg sajta , i dodjete do kontakta . Ukoliko ste jos diskretniji, dacu Vam broj mobilnog telefona, posto ste trazili konkretnu pomoc. Ima resenja . Nesto o meni : Ja sam gradanin Dusanovca - nesto vise - u direktnom kontaktu (telefon), a ne preko medija .
Pozdrav Vama i Vasoj supruzi, sa postovanjem D+D Fr.

BORanin Offline



Poruke: 1

02.04.2008 18:54
#15 RE: Pohvala Citat · Odgovor + Slika

Hvala na dobrodoslici :)

Veliki pozdrav za Eminu, koja je inace u narodu poznata kao vlaskamala!

vlaskamala Offline

.::Dobra Vila::.


Poruke: 168

02.04.2008 20:12
#16 Dobrodoslica Citat · Odgovor + Slika

Dobro nam dosao BORanine!
Drago mi je da si se odlucio da nas konacno posetis
Zahvaljujemo na pozdravu
Veliki pozdrav tebi

dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

03.04.2008 02:08
#17 RE: Pohvala Citat · Odgovor + Slika



http://www.dusanovac.net

vlaskamala Offline

.::Dobra Vila::.


Poruke: 168

03.04.2008 12:04
#18 RE: Pohvala Citat · Odgovor + Slika
VioletaDusanovac Offline

Pocasni clan

Poruke: 71

07.04.2008 18:13
#19 RE: Pohvala Citat · Odgovor + Slika

Podrav Emini jer je zensko!
Pozdrav ostalim zenama.
A naravno, ajde i da pozdravim muskarce...
Viki

vlaskamala Offline

.::Dobra Vila::.


Poruke: 168

07.04.2008 19:09
#20 RE: Pohvala Citat · Odgovor + Slika

Ma, budimo dobrodusne
Pozdrav svim muskarcima sveta
Jace smo

dejo Offline

Pocasni clan

Poruke: 59

18.04.2008 18:34
#21 RE: Pohvala Citat · Odgovor + Slika

Pozdrav svima vama nasim Djanovljanima gde god daste,i svaka cast momku koji je ovaj sajt omogucio!!! Samo napred tebra,najaci smo........

Dusanovac
Poruke:

23.04.2008 02:12
#22 RE: Dobrodoslica... Citat · Odgovor + Slika

Pozdravljam ovu stranu i onu drugu .sr i želim i jednim i drugima puno uspeha. Drago mi je da susrećem ovde neka stara imena, da su neki iz sela jako uspeli, a da opet i postoji želja za promenom!

VioletaDusanovac Offline

Pocasni clan

Poruke: 71

23.04.2008 22:31
#23 RE: Dobrodoslica... Citat · Odgovor + Slika
Hvala ti "Dusanovac" za podrsku koju dajes za njenu stranu. Meni su podresku izbrisali, jer im se ne dopada to sto hvalim Sramota. Zanima me da li ce biti toliko bezobrazni da obrisu i ovog puta naziv strane koju drzi Mate. Da vidim da li ste stvarno toliki sovinisti i mrzite toliko zene.
Viki
Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

24.04.2008 06:17
#24 RE: Dobrodoslica... Citat · Odgovor + Slika

Sovinisti 1

vlaskamala Offline

.::Dobra Vila::.


Poruke: 168

29.04.2008 10:51
#25 RE: Dobrodoslica... Citat · Odgovor + Slika

Zitat von VioletaDusanovac
Hvala ti "Dusanovac" za podrsku koju dajes za njenu stranu. Meni su podresku izbrisali, jer im se ne dopada to sto hvalim Sramota. Zanima me da li ce biti toliko bezobrazni da obrisu i ovog puta naziv strane koju drzi Mate. Da vidim da li ste stvarno toliki sovinisti i mrzite toliko zene.
Viki



Viki, niko tebi nije izbrisao podrsku, vec samo reklamu
I naci ce se veruj neko dovoljno "bezobrazan" kako ti kazes da je izbrise ponovo.
A ona tvoja prica oko sovinista....mislim....nemam reci
Jedna sam medju prvim prijavljenim clanovima zenskog pola, i mogu ti reci da od sovinista ovde nemas ni "S"
Mozda problem ne dolazi od njih....

Seiten 1 | 2
 Skok  
www.DUSANOVAC.Net' web statistic
Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz