Vi niste jos registrovani - Kliknite ovde kako bi ste se besplatno registrovali!  
Reistrovanje ovde
Ova tema ima13 odgovora
ona je666 pregledana!
 Problemi s kojima se suocava nas Dusanovac!
dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

25.10.2009 02:28
Koliko nas kosta dosadasnji 'Bojkot' Gerovke&Co?? Citat · Odgovor + Slika

Znajuci da se sprema uvodjenje privremenih mera u Negotinu, tadasnja gradonacelnica je odobrila pomoc svakom selu u Opstini u vrednosti od 3 000 000 (miliona) dinara. Uslov je bio nacrtan plan ili projekat u koji se investira. Konkurs je vazio do 30 septembra.

Sva selu u Opstini su bila obavestena o ovom konkursu. Koliko sam ja saznao, nase selo je konkurisalo samo
za 70 000 dinara. Navodno to je neki dug Mesne Zajednice prema EPS-u.

Ostala sela su konkurisala za razlicite projekte: asfaltiranje ulica, stadiona, renoviranje seoskih zgrada itd.

Nas Savet MZ Dusanovac je skroman.

Ne treba nam nista od Opstine i Drzave. Mozemo mi i bez njih dok je nama EU i gastarbajtera

Pozzz

http://www.dusanovac.net

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

25.10.2009 12:01
#2 RE: Koliko nas kosta dosadasnji 'Bojkot' Gerovke&Co?? Citat · Odgovor + Slika

Sigurno si lose informisan.Ne da nama od njih ne treba nista,nego mi imamo sve.Sve je u najboljem redu,sve je izgradjeno i renovirano tako da nam crkavica od bednih 3 000 000 ili(tri miliona)dinara nije potrebna.Zasto me ovo podseca na osamdesete godine proslog veka???

sponsor
Poruke:

25.10.2009 20:19
#3 RE: Koliko nas kosta dosadasnji 'Bojkot' Gerovke&Co?? Citat · Odgovor + Slika

Nas savet snabdeva se skromno nasim parama sto sam sam osetio na sebi naplatom peska na ulici kao i raznim porezina nas koji smo u inostrastvu,naplate doma ,raznih donacija mestana,prodaju placeva na groblju....da nije smesno bilo bi zalosno i za 4 do 5 god. nista nisu uradili bas nista nikakav projekat sakupljaju se 2 put godisnje ustvari sta ce im vise samo se pojave sa nekakvim pecatiranim priznanicama da bude gore ajd sto nas jure kad idemo dole vec po Wien te za ovo te za ono pitam se sta ce da izmisle sad... sto neko kaze nemogu da uzmu koliko mi dajemo ha,ha prema tome ne treba nam pomoc opstine

Jovan
Poruke:

05.05.2010 01:22
#4 RE: Koliko nas kosta dosadasnji 'Bojkot' Gerovke&Co?? Citat · Odgovor + Slika

Moj je predlog da Sladjana Matejevic koja trenutno zivi u Becu bude kandidovana za predsednicu sela. Sladjana bi sa svojim politickim vezama u Austriji mogla jako dobro da nam pomogne i da celo selo krene napred.
Jovan

Insajder Offline

Pocasni clan

Poruke: 68

19.11.2010 23:50
#5 RE: Koliko nas kosta dosadasnji 'Bojkot' Gerovke&Co?? Citat · Odgovor + Slika

Jovane druze nas pozovi Sladjanu da nas vec jednom prosvetli ko Boga te molim

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

03.12.2010 21:31
#6 RE: Koliko nas kosta dosadasnji 'Bojkot' Gerovke&Co?? Citat · Odgovor + Slika

Mi cemo da predlozimo tebe,Jovane.Pa ti onda angazuj svoje veze da bi ona angazovala svoje veze da bi njene veze angazovale svoje veze i da sve bude bez veze. Kao i do sad.





Vas neponovljivi,Hanibal

dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

06.12.2010 19:32
#7 RE: Koliko nas kosta dosadasnji 'Bojkot' Gerovke&Co?? Citat · Odgovor + Slika

Hanibale, ziv li si?

http://www.dusanovac.net

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

07.12.2010 12:17
#8 RE: Koliko nas kosta dosadasnji 'Bojkot' Gerovke&Co?? Citat · Odgovor + Slika

Mrdam pomalo
Samo vas gledam

dOBRIC-lj
Poruke:

06.01.2011 01:21
#9 RE: Koliko nas kosta dosadasnji 'Bojkot' Gerovke&Co?? Citat · Odgovor + Slika

VEC-NEKOLIKO-DANA-LUTAM-PO-OVOM-SAJTU-TRAZECI-DALI-IMA-NEKOG-ZIVOG-I-KONACNO-SAM-NASO-HANIBALA-SA-NOVIM-DATUMOM-OGLASAVANJA.KAO-NOVI-PRESEDNIK-MZ-HTEO-BIH-DA-OTVORIM-SA-VAMA-DISKUSIJU-O-SVIM-TEMAMA-NA-OVOM-SAJTU,KAO-I-DA-VAS-OBAVESTIM-O-PLANU-RADA-NOVE-MZ.PITAJTE-SLOBODNO-TRUDICU-SE-DA-VAM-ODGOVORIM-NA-SVA-VASA-PITANJA

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

09.01.2011 00:18
#10 RE: Koliko nas kosta dosadasnji 'Bojkot' Gerovke&Co?? Citat · Odgovor + Slika

Provericemo dali si ti dOBRIC-lj. Provericemo i tada ce da padnu pitanja.




Vas nepoverljivi,Hanibal

Gost
Poruke:

10.01.2011 21:39
#11 RE: Koliko nas kosta dosadasnji 'Bojkot' Gerovke&Co?? Citat · Odgovor + Slika

jaoooo D+D opet ti za vam nije glupo da se prijavite kao neko jaooo i da pisete u tudje ime....

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

11.01.2011 00:47
#12 RE: Koliko nas kosta dosadasnji 'Bojkot' Gerovke&Co?? Citat · Odgovor + Slika

Neotesanko anonimni,dOBRIC-lj je stvarno Dobric Ljubisa.Provereno...


Hanibal

Dobric-lj
Poruke:

12.01.2011 01:15
#13 RE: Koliko nas kosta dosadasnji 'Bojkot' Gerovke&Co?? Citat · Odgovor + Slika

nije-valjda-da-treba-i-otisak-prsta-da-stavim.jasna-poruka-za-sve-one-koji-ne-zele-da-se-uradi-nesto-u-nasem-selu-da-sam-doso-u-mesnu-zajednicu-pun-ideja-koje-mislim-da-sto-pre-realizujem.imam-dobru-ekipu-za-saradnju-u-mz-i-svi-imamo-isti-cilj,,da-nesto-uradimo-za-selo.pozdrav

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

12.01.2011 22:50
#14 RE: Koliko nas kosta dosadasnji 'Bojkot' Gerovke&Co?? Citat · Odgovor + Slika

Otisak prsta nije potreban,ali dnk-provera i maticni broj.Ne bi bilo lose....

 Skok  
www.DUSANOVAC.Net' web statistic
Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz