Vi niste jos registrovani - Kliknite ovde kako bi ste se besplatno registrovali!  
Reistrovanje ovde
Ova tema ima4 odgovora
ona je945 pregledana!
 Negotin i Krajina - Slike
dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

19.03.2008 16:03
Otkriven bunar iz 19.veka Citat · Odgovor + Slika
14.03.2008. U centru otkriven bunar iz 19.veka

U centru Negotina, ispred apoteke Obeks, otkriven je bunar, za koji se smatra da potiče iz 19.veka. Očekuje se dolazak arheološke ekipe koja će obaviti kompletno istraživanje.

Bunar su slučajno pronašli radnici ''Tončev gradnje'', koji rade na uređenju centralne gradske zone.













http://www.dusanovac.net

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

24.03.2008 23:33
#2 RE: Otkriven bunar iz 19.veka Citat · Odgovor + Slika

To je fina vest.Opet ce da traze vodu iz Barbarosa da ga napune.Braco Dusanovcani,ne dajte im.

dejo Offline

Pocasni clan

Poruke: 59

30.03.2008 00:14
#3 RE: Otkriven bunar iz 19.veka Citat · Odgovor + Slika

He,he,bas tako nedamo vodu,a i da hocemo da im damo odakle brate kad je ni mi nemamo dovoljno!!!

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

01.04.2008 23:53
#4 RE: Otkriven bunar iz 19.veka Citat · Odgovor + Slika

Imamo,imamo, kad pretekne iz bazena tad imamo.Mislim kad Prahovljani,kojima dajemo "malo" vode ne trose toliko.Ili Negotinci nisu toliko zedni. Sta ces,mi smo dobra dusica.Znas Dejo,malo me hvata nostalgija za onim vremenima kada smo bili strah i trepet za taj kraj.Mozda smo malo omatoreli ali nismo jos za staro gvozdje. Sta ti mislis o tome?

dejo Offline

Pocasni clan

Poruke: 59

09.04.2008 00:14
#5 RE: Otkriven bunar iz 19.veka Citat · Odgovor + Slika

Ma da bre burazeru ali bilo pa proslo,a kakvi staro gvozdje pa tek sad pocinje ludilo,evo vidis posle toliko god. nasli bunar,bas se pitam sta ce sledece da nadju i nadam se da ne nadju neku FLIGER BOMBU jer cemo ako budu poceli nasi da je vade (lele) onda imati vode i vise nego sto nam treba he,he,he,he,salim se....POZDRAV TEBI

«« S L I K E
 Skok  
www.DUSANOVAC.Net' web statistic
Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz