Vi niste jos registrovani - Kliknite ovde kako bi ste se besplatno registrovali!  
Reistrovanje ovde
Ova tema ima9 odgovora
ona je677 pregledana!
 Razne teme
VioletaDusanovac Offline

Pocasni clan

Poruke: 71

07.04.2008 18:16
Cena Citat · Odgovor + Slika
Jos nisam dobila ponudu vlasnika http://www.dusanovac.net koliko trazi da da bi mi prodao ovu stranicu. Dakle, preuzimam vlanistvo, a administrator jer je sladak, ostaje. Garantujem ti posao administrator bar godinu dana. Dakle volela bih da dobijem ponudu na privatni mail.
Hvala!
Viki
vlaskamala Offline

.::Dobra Vila::.


Poruke: 168

07.04.2008 19:15
#2 RE: CENA Citat · Odgovor + Slika

Nisam znala da je stranica na prodaji
Zene foruma ujedinjite se

D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

10.04.2008 17:22
#3 RE: CENA Citat · Odgovor + Slika

Pozdravljam zapazanja gospodina " G.n." i gospodina " Insajdera " , koja su direktno vezana za naslov "O sajtu" . Ocekivao sam nesto vise od, predpostavljam, bivseg nastavnika nase skole , zato sam zakasnio u komentaru . Mozda je dosta i toliko. Upozorenja dvojice sagovornika su jasna i na svome mestu - Ja se takodje pridruzujem njihovom misljenju.
Objava "Nekih" tema, masnim slovima na udarnim stranicama naseg sajta, a uz to nemaju nikakve veze sa nasim sajtom, su apsolutno besmislene. Nastojanje "Viki" da se uvek, izmedju redova prica o "Tome" je takozvano " naivno lobiranje". Neki clanovi naseg foruma je aktivno pomazu u tome preko bezpotrebnih komentara, i to na
Moj komentar nema nikakav antifeministicki stav - meni je drago sto "Neka" nasa gradjanka objavljuje svoju knjigu - Ja cu je rado procitati.
Ova tematika meni licno nije strana - moja profesija je vezana za ispitivanje ponasanja, "javnog mnjenja , tj . mase ", za marketing i jednim delom za novinarstvo.

D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

10.04.2008 20:02
#4 RE: Banalizacija Citat · Odgovor + Slika

Izvinjavam se autoru ove teme pod naslovom "Cena " .
Vasa tema je apsolutno " banalna " i kao takva nema mesta na " udarnim " stranicama sajta . Ova "tema" , koja ustvari nije nikakva tema - nego privatno pitanje, interesuje samo Vas i onoga kome ste uputili pitanje . Njeno mesto je na stranici pod "Razno" ili "Privatni mail" .
Banaliziranje ,(Neozbiljnost) tema na " udarnim " stranicama sajta ima kontraefekat za posetioce sajta. Da zadovoljim i komentare " da je sajt stvoren i za distrakciju i povezivanje nasih gradjana " . Imaju rezona - ali svaka " stvar " na svome " mestu " - " i ovce na broju i vuci siti" . To je zlatno pravilo .
Objavljeno pitanje kao tema je obicno " prepucavanje ", i kao takvo nije za uvodni deo sajta.
Vise je to za zabavni deo sajta .
Sta se krije iza reci "Cena" to je problem same "Viki " .
Njeno nastojanje je uzaludno jer sama sebi postize kontraprodukt. Publikacija reklame unapred, pre izbacivanje na trziste gotovog proizvoda - je garantovani neuspeh .Prelazi se u takozvano
" hvaljenje " a to je neprihvatljivo za "masu" .

Na kraju mog komentara hteo bi da postavim jedno pitanje vezano za " bum " stranice sajta:

Da li administratori i veoma aktivni clanovi trebaju imati ucesca u "prepucavanju" ili ako hocete u neozbiljnim temama na forumu ?

Ako ste procitali knjigu " Moj sistem uspeha " od poznatog nemackog psihologa " Oskara Selbaha " sigurno ce te reci "ne" . Ako niste pokusajte nesto da izvucete iz neka pitanja :

Prvo : Administratori sajta i najaktivniji oratori su prihvaceni od posetilaca svih uzrasta,
kao ozbiljni, i kao ljudi koji imaju odgovore na sva postavljena pitanja. Vi imate ogroman autoritet pred masom svih uzrasta. Administrator je na neki nacin prihvacen kao direktor sajta,a ovi drugi kao profesori, ali samo u ozbiljnom delu sajta i muzickom delu.
Statistika pokazuje da se najveci uspeh postize na sajtu, sam "Vrh" kako Vi obicno kazete, upravo preko dobro sredjenog muzickog dela i neophodnog, ozbiljnog foruma . Jednog bez drugog ne moze obstati.Mozete Vi obstati, ali samo kao Web stranica na nekom sajtu.
Pitanje: Da li direktor jednog preduzeca ima neki autoritet pred radnicima , ukoliko je cesto vidjen sa drugim radnicima na zajednickim izlazcima?
Da li profesor moze da uci studente ,i ima neki autoritet pred istima , ukoliko izlaze zajedno u kaficu ?
Pozeljno bi bilo : da pokusate da odgovorite, i da nadjete sebi "mesta".

VioletaDusanovac Offline

Pocasni clan

Poruke: 71

13.04.2008 12:13
#5 RE: Banalizacija Citat · Odgovor + Slika

D+D
Mnogo ste neljubazni. I ne prihvatam napade na mene jer se pokazujete kao muski sovinista. A oko sela, ako vi ne zelite najbolje nasem selu ja zelim. Zato sam i istakla webstranu koju radi Sladjana Mate.
A Vi ako mislite da je postojece u redu vas izbor. Ja nisam zadovoljna, ja zelim bolje i pre svega sposobne osobe da ukljucimo u sve, kao sto je Sladjana.
Nije to reklama, vec je u pitanju kvalitet za jedan zenski proizvod. Dosta mi je ovih "muskih klubova" gde muskarci upravljaju svetom. A vi ako nemate pojma sta je kvalitet, zao mi je. Zene su uvek do sada bile kvalitetnije i bolje ali se to nije moglo uvek istaci. Pogledajte iza koliko uspesnih muskaraca stoji zena. Neke na kraju ipak isplivaju u javnost, kao sto je gospodja Klinton. Ali vecina ostane u senci. Zato toliko podrzavam Mate i njenu stranu!
Viki

VioletaDusanovac Offline

Pocasni clan

Poruke: 71

13.04.2008 12:15
#6 RE: Banalizacija Citat · Odgovor + Slika

A oko moje ponude da kupim webstranu naravno da cu da to napisem javno, jer ja nista ne krijem. Zelim da kupim http://www.dusanovac.net i trazim ponudu. Ako vi to neozbiljno shvatate vas problem. Sa moje strane ponuda stoji.
Viki

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

14.04.2008 01:41
#7 RE: Banalizacija Citat · Odgovor + Slika
Glupo je da ti se uopste i obracam "Violeta",ali,ucinicu ti uslugu.Rec "sovinizam" ako uopste znas sta to znaci,previse cesto upotrebljavas.Siguran sam da je to jedino i sto si mozda naucila.Pa sad kao ucena glava nama dajes savete.Niko nije nista ovde rekao protiv zenske strane.Naprotiv,bio bih licno srecan kada bi i zene u ovome svemu ucestvovale.Ali sam protiv toga da se uvede zenska diktatura.A to je upravo to cemu ti tezis. Mozda bi trebala da konsultujes osobe koje se bave takvima kao ti.Ima ucenih ljudi kojima je to posao. Da li taj tvoj feminizam i otvorena odbojnost prema muskom svetu vuce korene iz tvojih dosadasnjih razocarenja ili mozda iz detinjstva ne znam,ali sam siguran da ti nesto fali.Mozda ozbiljniji razgovor sa ljudima tipa Sigmund Freud ili pak Marquize de Sad. Budes li se malo zainteresovala i potrazila u internetu saznaces ko su te osobe. Normalno,ako si u stanju da shvatis cime su se oni bavili.Mada sumnjam u to. Isto tako vecina nas koji ovde ucestvujemo prihvatamo dosta noviteta.Otvoreni smo prema svemu.Mozda ti lobiras za Sladju iz nekih sasvim drugih razloga. Mozda zbog nekih tvojih neskrivenih zelja i ceznje.Mi to razumemo. I podrzavamo.Ipak je ovo 2008. Mada mi je pomalo zao,u tvom slucaju,sto je vreme Inkvizicije proslo. I to mozes pronaci na net-u. Nemoj da me shvatas pogresno,ja nemam nista protiv tebe(nista efikasno) samo zelim da ti pomognem. Ti si veoma nesrecna osoba.To ja radim u najboljoj nameri.

Sa (ne)postovanjem

Tvoj omiljeni
Hanibal

p.s.: To sto me prozivas na svakom koraku nista ti ne pomaze.
pp.s.:Glupo je da napadas ljude ka so je gdin.D+D.Napadaj mene ,on se nece spustiti na tvoj nivo,a ja to veoma rado cinim.Cak sam srecan sto ima takvih kao sto si ti.Bez vas bi svet bio dosadan.
VioletaDusanovac Offline

Pocasni clan

Poruke: 71

14.04.2008 20:25
#8 RE: Banalizacija Citat · Odgovor + Slika

Za razliku od tebe koji upotrebaljavas puno reci, i tvrdnje, ja ne komplikujem i stojim iza svojih stavova. Medjutim ti stalno iznosis uvrede na moj racun. I nije mi jasno sta imas protiv feminizma? Mozda ces se iznenaditi ali ja apsolutno ne stojim na zene, vec iskljucivo na suprotni muski pol. Ali jednostavno podrzavam odredjene stavove.
Violeta

Kupac
Poruke:

18.05.2008 02:18
#9 RE: CENA Citat · Odgovor + Slika

Ako je vec stranica na prodaju, zeleo bih i ja da zna oko koje se cene krece, posto imam veliki interes da je odkupim! Ili pak, kako je najpostenije, neka bude licitacija pa kom opanci kom opojci! Ali cu u svakom slucaju takode za glavnog administratora da angazuje doticnu sladanu, posto vidim da je njena stranica veoma interesantna i raznovrstna!
Hvala!

dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

27.05.2008 00:03
#10 RE: CENA Citat · Odgovor + Slika

Ukoliko neko zeli da kupi ovaj sajt, najbolje bi bilo da se jave na privatan e-mail. Cena sajta je prava sitnica


http://www.dusanovac.net

 Skok  
www.DUSANOVAC.Net' web statistic
Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz