Vi niste jos registrovani - Kliknite ovde kako bi ste se besplatno registrovali!  
Reistrovanje ovde
Ova tema ima2 odgovora
ona je291 pregledana!
 Razne teme
Fudbal 17h
Poruke:

09.12.2008 23:01
Fudbalsko OBAVESTENJE Citat · Odgovor + Slika

Dragi posetioci ovog sajta,

cisto informativno sam hteo da vas obavestim, da je fudbalska ekipa, koji mozete da vidite na posetnim stranicama ovog sajta - cak i na video snimku, nazalost samo bez tona, jer je citiram "Usled velikog interesovanja gledalaca za ovu tekmu (u prevodu utakmicu) doslo je do poremecaja u komunikaciji sa komentarskom lozom".
Vam mozda i nije za povermovanje da je stvarno tako i bilo, ali nemate uvek prilike da gledate ovakav amatersko-fliperski fudbal.

A bas ti fudbaleri su hteli da nam pokazu njihove kvalitete, preciznije receno da igraju sa nama u prase, medutim kada smo ih prihvatili, OD NJIH NI TRAGA NI GLASA.

SVI JUNACI NIKOM PONIKOSE I U CRNU ZEMLJU POGLEDASE.


Pa gde ste profesionalci, ajde javi te nam kada ste se pripremili - bicemo mi nezni!!!


dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

11.12.2008 18:31
#2 RE: Fudbalsko OBAVESTENJE Citat · Odgovor + Slika

Jel ovo neka prozivka?

http://www.dusanovac.net

Fudbal 17h
Poruke:

13.12.2008 23:58
#3 RE: Fudbalsko OBAVESTENJE Citat · Odgovor + Slika

Ma jok, samo ti se pricinilo.

Mi smo se samo odazvali na vas izazov, koji je ocigledno bijo samo provokativan - GROSSE KLAPPE NICHTS DACHINTER ( samo prazne reci )

Cisto informaivno, ni sutra nisu spremni da igrauju, naravno kako to uvek biva iz OPRAVDANIH RAZLOGA.

Nista, cekacemo 2009-u, mozda tada.

Zelim vam srecne Bozic i Novogodisnje praznike.

 Skok  
www.DUSANOVAC.Net' web statistic
Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz