Vi niste jos registrovani - Kliknite ovde kako bi ste se besplatno registrovali!  
Reistrovanje ovde
Ova tema ima5 odgovora
ona je660 pregledana!
 Pozitvni predlozi za unapredjenje naseg Dusanovca
dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

06.03.2009 00:57
Predlog: Klima uredjaji u domu kulture Citat · Odgovor + Slika


Svi znamo da je to problem koga se tice svih nas

Svako od nas zna da iznajmljivanje sale doma kulture nije dzabe. Neka suma novca mora da se odvoji.
Sad nisam siguran, ali mislim da se ta suma krece do par stotina eura za jedno desavanje/veselje.

Misljenja sam da se tim parama moze pokrenuti akcija nabavke par klima uredjaja
u interesu svih mestana Dusanovca.

http://www.dusanovac.net

aurel369 Offline



Poruke: 24

06.03.2009 15:18
#2 RE: Predlog: Klima uredjaji u domu kulture Citat · Odgovor + Slika

da bi mi u dusanovcu imali mesnu zajednicu ko Mala kamenica sad bi imali klime,oni su stavili pre nove godine .SKIDAM KAPU IMAJU SPOSOBNIJE LJUDE NEGO MI.ali zato je selo mnogo manje.sta im vrede klime

aurel369 Offline



Poruke: 24

06.03.2009 17:45
#3 RE: Predlog: Klima uredjaji u domu kulture Citat · Odgovor + Slika

Zitat von aurel369
da bi mi u dusanovcu imali mesnu zajednicu ko Mala kamenica sad bi imali klime,oni su stavili pre nove godine .SKIDAM KAPU IMAJU SPOSOBNIJE LJUDE NEGO MI.ali zato je selo mnogo manje.sta im vrede klime
DOCICE KINEZI

Gost
Poruke:

18.03.2009 10:22
#4 RE: Predlog: Klima uredjaji u domu kulture Citat · Odgovor + Slika

ako mislis da su oni nesposobni, sto ne pokrenes ti "aurel369" tu akciju, ja mislim da oni nece imati nista protiv

mono Offline



Poruke: 16

20.04.2009 20:32
#5 RE: Predlog: Klima uredjaji u domu kulture Citat · Odgovor + Slika

Pozdrav Dusanovcanima i urednicima sajta!Ljudi budite iskreni i recite da li je stvarno u ovom trenutku neobhodno klima uredjaj u domu kulture?Budite iskreni zar ne bi na prvom mestu bilo da se dovede u RED WC i prostorija namenjena za KUHINJU?!Nemojte me shvatiti pogresno,ali je brate sramota da sedimo u hladovinu a da nemamo i ne mozemo da idamo za svoje potrebe!Jedno uporedjenje vezano za ovu temu (istinita prica ),mozda jos neko zna za to?Bilo je to pre mnogo godina jos sam bio dete ali se dobro secam.Covek iz Dusanovca resio da zida kucu,iskopao temelj pogodio majstore a onda otisao u Negotin da kupi materijal.Kad je posle podne dosao kuci prica zeni i svojima kako svakog momenta stize autoprevoznik sa materijalom.Tako je i bilo stigao autoprevoznik i doterao mu je CREP i GRADJU???Sad se verovatno svi pitate sta to ima sa nasim predlogom.Pa ima zato sto je on poceo da zida kucu i poceo od KROVA.Tako i mi ugradjujemo KLIMU a NEMAMO WC!!!Nemam ja nista protiv klime i to treba ,ali bitnije je nesto drugo.Sa postovanjem Monovic S.

Insajder Offline

Pocasni clan

Poruke: 68

20.11.2009 15:22
#6 RE: Predlog: Klima uredjaji u domu kulture Citat · Odgovor + Slika

Iskreno - potrebno je i jedno i drugo a i trece xexe barem smo nesto i dobili ako nista drugo

Dali smo mandat ljudima koji ne znaju da upravljaju selom.Dogodine im istice mandat ako se ne varam. Za cetiri godine nismo nista niti videli niti dobili u uporedjenju sa okolnim selima koja su vidno otisla ispred nas

 Skok  
www.DUSANOVAC.Net' web statistic
Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz