Vi niste jos registrovani - Kliknite ovde kako bi ste se besplatno registrovali!  
Reistrovanje ovde
Ova tema ima7 odgovora
ona je807 pregledana!
 O sajtu
D + D
Poruke:

22.02.2008 03:08
Sugestija Citat · Odgovor + Slika

Nesumnjivo je i cinjenica da Sajt postaje interesantniji,sto se vidi po broju psetilaca i novih clanova koji se zadnje nedelje vidno povecao.Imao bi puno pohvala urednistvu koji se trude da unesu puno novina u prezentaciji rubrika.To je pozitivna strana.Ono sto je zanemarljivo: Pojedine rubrike gube svaki smisao za kreiranu namenu,a samim tim ista gubi svoj imidj, a sajt kao celina gubi svoj dizajn.Konkretno mislim na rubriku (Slike posetilaca).Pozeljno bi bilo da urednik-ci skrenu paznju posetiocima sajta , da se ta rubrika, koristi kao takva.Preciznije: Veoma je lepo, kada Vase slike propratite jednim prigodnim testom, naslovom, da bi konretizovali Vase fotografije.Nesmisleno je da se ista rubrika koristi za pozdrave, licnih porka,ili prepucavanja, a samim tim postaje prenatrpana, i bez neke estetske norme.Po mom misljenju,za te prilike odnosno potrebe moze se koristiti rubrika (Knjiga gostiju), koja ima tu svrhu, jer se popunjena stranica automatski brise, i Vasi pozdravi aktualizuju u vremenu, a ne i posle godinu dana Vasi pozdravi ostaju u rubrici Vasih slika, i samim tim postaje monotona za posetioce.Ukoliko ste poslusni moze redakcija da Vam kreira posebnu rubriku za Pozdrave, gde bi Vase poruke i pozdrave bili aktualizovani u vremenu, stari se brisu.Za pohvale, primedbe, postaji vec rubrika, nek cenjeni posetioci koriste istu. Nazalost od osnivanja sajta do danas je prazna, tj (tabula raza). Veliki pozdrav redakciji i svim posetiocima sajta. Jedna poruka: Bilo sta staviti na sajtu, budimo samokriticni, i ucinimo tako da nam sajt bude sto lepsi i sto poseceniji, jer je Sajt nas Dusanovacki i za nas, Hvala redakciji za isti. Molim redakciju da odgovori sta misli o prilozenom. D+D

dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

23.02.2008 03:05
#2 RE: Sugestija Citat · Odgovor + Slika

cao D+D!
jel ste primili odgovor u privatnom mailu?
pozz

http://www.dusanovac.net

D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

26.02.2008 00:43
#3 0dgovor Dusanovac n...u Citat · Odgovor + Slika

Prvo : Bravo za vic na naslovnoj strani, pun pogodak 10 . Drugo: Na mom private I-mailu jedino sto sam dobio je, http://broj...itd, verovatno je to moj registarski broj. Nisam mogao odmah da ti odgovorim, jer neznam iz kojih razloga rubrika tj strana nije bila dostupna.Pitanje za Vas, imam li logucnost sada da korigujem, brisem, moje fot.i tekstove ? Ukoliko je to dostupno ,onda mi u kratkim crtama objasnite postupak.Hvala Vam unapred,posebno za blic - vic dana na naslovnoj strani. Pozd. D+D

D+D
Poruke:

08.03.2008 00:51
#4 Sugestija Citat · Odgovor + Slika
Na stranici - rubrici ; Dusanovac , napravljen je lapsus : Odgovor na pitanje, ( Predlozi i resenja problema ) ,su postavljeni u konfiguraciji naslova ispred pitanja, ( Problemi sela Dusanovca). Cenjeni urednici konverzujte pitanja ! Logika .
Problemi sela Dusanovca ?
Predlozi i pozitivna resenja.

In Antwort auf:
Odgovor: U principu je svejedno dal su problemi ili resenja u prvoj opciji.
Mi smo izabrali resenja tj. 'POZITIVU' kao prvu opciju jer ne zelimo da favorizujemo probleme kojih smo i sami svesni.



Drugo: Test sa mojim licnim stavovima o problemima naseg sela, i resenjima istih , je greskom ostao nedovrsen, i pusten na sajtu.Svi moji pokusaji da korigujem to su mi nedostupni. Pitam se ? Cemu sluzi : Ukoliko se registrujete na forumu, daje vam pristup koreciji Vasih tekstova i fotografija. Ja sam jedan od clanova i mozda i inicijator vise praznih stranica, cenjeni mladi urednici, odvojite malo vremena, omogucite i objasnite postupak .

In Antwort auf:
Odgovor: Mi ne cucimo 24h na netu. Danas je subota i morate racunati da, mi mladi, subotom idemo u zivot i da
nismo u mogucnosti da pratimo necije nedovrsene stavove!
Vasi napori su uzaludni jer se niste prijavili na Forum.
Npr. i ova nekoliko komentara ste napisali kao gost a ne kao registrovani clan, te zbog toga niste u mogucnosti
da korigujete vasu nedovrsenu poruku.
Cenimo Vas dobronamerni pristup nasem Forumu, kao i to sto vasom aktivnoscu ucestvujete u usavrsavanju naseg
Foruma.


P.z.d. D+D Fr.
D+D
Poruke:

08.03.2008 01:31
#5 Primedba Citat · Odgovor + Slika
Zamolio bih urednika da mi odgovori : Kojim normama ne odgovaraju fotografije mog ? ,mladog motorcikliste , pod naslovom " Ja to radim ovako " pa se uzastopno brisu sa sajta ? I ako je dobio puno pohvala na private I-Mailu , neko je nasao za shodno da ih uzastopno brise, Vi urednice, ste u situaciji da znate, sa kojim to pravo taj ,, Neko ,,to radi. Nisam znao da je konkurencija tako nepodnosljiva i na papiru. Pitam se ? Konkurencija ili ljubomora na mladog kaskadera ? Dokle smo stigli ?

In Antwort auf:
Odgovor: Na ovom Forumu svako ima pravo da objavi svoje fotografije.
Vase fotografije su bile ok, samo se u poruci mogao primetiti neki mali revansizam prema posetiocu koji je pre vas
poslao slicne fotografije! I jos, niste bili prijavljeni u vreme slanja slika, tako da smo takodje pomislili da se radi o zloupotrebi korisnickog imena, jer nismo prepoznali mladica sa slike.
Drugo, ovaj Forum ne postoji kako bismo se dokazali da smo u necemu bolji od drugog posetioca vec da
bismo se lepo druzili i zabavljali.
Poozz



D+D Fr.
D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

09.03.2008 03:38
#6 Odgovor-dusanovac n...u Citat · Odgovor + Slika

Hvala Vam na brzim odgovorima - Sve su OK, mada sam u drugom primetio malo ljutnje, da ne kazem grubosti. Moje primedbe su bile apsolutno dobronamerne, i da Vam kazem pravo, hteo sam malo da ozivim ove stranice , i postaknem malo diskusije . Stari Anticki ( Grcki ) filozofi su redovno organizovali forumske prepirke, ali iz tih kontradikcija stvorena je baza svetske kulture. Mozda je moj nedovrsen tekst - bio " Test " Vasih reagovanja .

U Vasem trecem odgovoru , Vase predpostavke o nekom revansizmu su pogresne, jer osobu na slici poznajem odlicno,sa Dejanom smo kucni prijatelji, ali on ne naslucuje ko je maloletni motociklista. D+D su tri generacije koji se bave extremnim sportovima ali diskretno . Moj cilj je bio, da postaknem drugu generaciju, medju kojima ste i Vi, da objavite sto vise slika o Vasim aktivnostima , i time motivisete za mene trecu generaciju, a za Vas , Vasu decu .


P.z.d. D+D Fr.


D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

04.10.2008 22:58
#7 RE: Sugestija Citat · Odgovor + Slika

Pozdravljam redakciju, na ponovnom budjenju posle pauze od par meseci.
Sto se tice novog dizajna naslovne stranice, imao bih dve kritike koje delim sa krugom mojih prijatelja koji redovno posecuju nas sajt.One su sledece:
Bravo na trudu oko sredjivanje sajta, iako znam da nemate mnogo slobodnog vremena , takodje bravo za kvalitet, i perspektivu ugla nekoliko prilozenih slika ,koji u svakom slucaju nisu nikakav odraz koriscenja novog softera "banan-album" , za koga tvrdim da je komplikovan za masu i puno losiji od " Pikasa " koji ima iste opcije koje ste vi koristili u navedenom softeru.
Napominjem da objavljene slike u Dusanovackoj galeriji, pod bilo kojim softerom ,trebaju biti otvorenog karaktera, za sve clanove naseg sajta, tako da moze svako da ih kopira u privatne svrhe - suprotno - izgubicete puno clanova i posetioce, i Ja cu biti jedan od njih.

Stranica " Knjiga gostiju " je u ovoj verziji nepristupacna za 80% nasih posetilaca, koji ne barataju super znanjem oko informatike - vratite se na staru verziju u drugom svetlu.

Sto se tice intenacije boja na dizajnu naslovne stranice , su zamarajuce . To je poznato u oftamalogiji. U nasem slucaju slova pisana otvoreno plavom bojom se lako utapa u zatvoreno plavoj pozadini, posle par sekundi citanja dolazi do mesanje boja i stranica i za "dobre" oci postaje nerazgovetna. Pronaddjite drugo resenje !

Sto se tice prezentacije foruma: intenacije boja , simpaticni zeleni list sa nezamenljivom "buba Marom" , za koju smatram da moze prestaviti maskotu naseg sajta , je nesumljivo jedan od najednostavnijih i najlepsih foruma na internetu. Prilaz i preglednost samih tema je pristupacan svakom posetiocu, bez nekog uslova "baratanja" informatikom .
Svaki test se lako ocitava na sadasnjoj pozadini. Sve u svemu prezentacija foruma je savrsena - svaka promena bi bila promasaj, i za osudu.

Neke promene su pozeljne oko organizacije samih tema.Ima puno objavljenih tema,za koje nisu bile nikakve potrebe - jednostavno su suvisne i kvare tehnicki izgled stranica. Takve teme treba eliminisati.
Tema "smesne slike" treba bezuslovno premestii na stranici gde je grupisano sve sto se radi o slikama. Nema nikakve logike da se nalazi na mestu gde je sada. Premestiti odmah, bice posecenija, ne poznajem nikakav "vredan" razlog zasto se nalazi, gde je sada.

Ove kritike i sugestije su bile dobronamerne, i to su bila moja licna misljena , sto ne znaci da su Vasa ista. Odaberite ono sto je najbolje za Dusanovacki sajt.

Sa postovanjem D+D Fr. Pozdrav svima !

dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

30.10.2008 00:48
#8 RE: Sugestija Citat · Odgovor + Slika

Postovani D+D,
novi dizajn sajta je pusten online. Jos nije 100% spreman, al smo hteli necim da obradujemo nase posetioce.
Vasa sugestija je na mestu. Pokusacemo nesto da prepravimo.
pozz

http://www.dusanovac.net

«« Pohvala
Titule »»
 Skok  
www.DUSANOVAC.Net' web statistic
Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz