Vi niste jos registrovani - Kliknite ovde kako bi ste se besplatno registrovali!  
Reistrovanje ovde
Ova tema ima16 odgovora
ona je1.054 pregledana!
 O sajtu
dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

19.03.2008 15:55
Titule Temu zatvoriti


Predlozimo titule, npr.:

20-50 upisanih poruka - Prolazani turista

50-100 upisanih poruka - gradjanin

100-500 upisanih poruka - super gradjanin

preko 500 poruke - elitni gradjanin

Imate li vi neke predloge?


Poozzzzz


http://www.dusanovac.net

Tanja Offline



Poruke: 8

19.03.2008 20:04
#2 RE: Titule Temu zatvoriti

U kojem vremenskom periodu sve to???

vlaskamala Offline

.::Dobra Vila::.


Poruke: 168

19.03.2008 21:15
#3 RE: Titule Temu zatvoriti
Pa sve zavisi od inteziteta ucestvovanja na Forumu.
Sto vise poruka napisete to bolje.
Ucestvujte u diskusijama na Forumu, saljite vase slike,slike naseg sela i okoline, jedino ce tako vasa titula evoluirati!
Cezare, smanji te kriterijume!
Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

24.03.2008 23:24
#4 RE: Titule Temu zatvoriti

Covece,napisacu ti toliko poruka da cu ti se ogaditi.Veruj mi umem da budem dosadan.Samo nesto Cezare,ima dosta Brutova ovde.Cuvaj se nozeva.Zajebi Rim,i predji sa mnom na slonove.Presao sam jednom preko Alpa da bih porobio Rim,preci cu jos jedanput.Ave,Cezare.Morituri te salutant.

G. n.
Poruke:

03.04.2008 11:43
#5 RE: Titule Temu zatvoriti

Bilo kako vam izgledala najava www ......rs, nije potpuno bezazlen za vas . Sematski prikaz je veoma interesantan za citaoca - pogledajte pazljivo najavljene teme . Ukoliko nastavite ovako vi cete biti samo jedna mala stranica na ovom sajtu.

Korisnicko ime " Violeta " je napravila odlicniu reklamu za "RS". Vi nastavljate ono sto je ona zapocela.

Vas uspon je prividan, moja profesija mi dozvoljava da vam to kazem na osnovu kratke analize, i u koliko se ne vratite ranijem protokolu - vi se " strmoglavo" gasite.

Pozeljno bi bilo da korisnicko ime " D+D" ozivi malo teme - ciji "Naslovi" pozivaju na citanje.

Radovni sam posetilac vaseg sajta i rado citam forum . Dzanjevo me potseca na lepe uspomene kao pros. radnik
vise godina. Poznajem divne ljude iz Vaseg sela sa kojima sam zadrzao prisne prijateljske veze do danas.

Pozdrav svim Dzanovljanima ma gde bili. Dask.lu.

Gost
Poruke:

03.04.2008 17:54
#6 FrojdS. Temu zatvoriti


Pokusavam da shvatim sta ste ovim javljanjem pokasali da kazete.Kom ranijem protokolu da
se vrati forum?Sta se to promenilo?Ako ste vec proveli kao prosvetni radnik dugo vreme u selu,
lepo bi bilo da se predstavite.Mozda sam bas ja bio jedan od vasih ucenika.Ako ste upoznati sa situacijom u selu, mogli bi ste svojom aktivnoscu da ucestvujete u resavanju.I koja je Vasa profesija ako nije tajna G.n.?
Prijateljski pozdrav

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

04.04.2008 02:23
#7 RE: Titule Temu zatvoriti
Gospodine G.n. licno smatram da je ovaj forum napravljen da bi ljudi u diskusijama aktivno ucestvovali i diskutovali,ali isto tako da bi se i proveselili.Znate,nismo svi bas u stanju da budemo 24 casa dnevno ozbiljni.Potreban nam je i mali ventil. Ako kazete da ste bili prosvetni radnik u nasem selu znate to i sami. Mi volimo i da raspravljamo,da se svadjamo,a i da se proveselimo i takodje(izvinite na izrazu) zezamo. Opustite se, bice ovde dosta tema. Bar se predstavite,da znamo sa kim imamo posla. Mozete i mail napisati.
Unapred hvala,Hanibal

ps.: Licno sam siguran da Vi niste bili prosvetni radnik,vec neko ko pokusava da izazove malu pometnju.
Ako sam pogresio,izvinite
Gojko Offline

Gradjanin

Poruke: 164

04.04.2008 17:53
#8 RE: Titule Temu zatvoriti

Gospodine Hanibal.Svaka cast sto si aktivan i ne bi bilo lose da se i drugi ukljuce pa makar jednom recenicom.Hteo sam samo ne da te kritikujem nego da skrenem paznju,NE TRAZI OD NEKOGA DA SE IDENTIFIKUJE JER I SAM SI ANONIMAN.Ja sam jedan od retkih koji se ovde predstavlja svojim imenom.Pozdrav tebi Hanibal i svim ostalim citaocima

vlaskamala Offline

.::Dobra Vila::.


Poruke: 168

04.04.2008 19:44
#9 RE: Titule Temu zatvoriti

Gospodine G.n, drago nam je sto posecujete nas sajt, i sto ste nas redovan citalac.
Ucinili bi nam veliko zadovoljstvo kad biste odgovorili na poruku koja je poslata juce.
To bi nam zaista pomoglo da shvatimo sta ste vasom prvom porukom hteli da kazete.
Licno sam mislila da vam postavim ta ista pitanja, ali me je izgleda neko pretek'o.
U vasoj prvoj poruci ste rekli da ukoliko sajt bude ovako nastavio, da ce postati samo jedna od strana na internetu.
Sta se to promenilo za razliku od ranije?
Unapred hvala!

VioletaDusanovac Offline

Pocasni clan

Poruke: 71

04.04.2008 22:59
#10 RE: Titule Temu zatvoriti
Pomenitu je hteo da kaze da pravi cudo - organizuje neku multimedijalnu izlozbu, pise knjigu, pravi sa Oli kuvar, vodice za putovanja, itd (pogledaj njenu stranicu i najave svih tih ozbiljnih projekata) i uz to pravi novu stanicu za nase selo - dakle pravi bombu koja ce ekslplodirati, i ako se http://www.dusanovac.net uspava, bice prva zrtva. Mozda hoce i da kupi http://www.dusanovc.net? igra i u novom Dzems Bondu (nesto se prica o tome da ce mozda biti bond-girl), jer ima stranicu
Rec je ipak o borbi oko moci u Dusanovcu. A ocigledno pretenduje da preuzme vlast u selu. Uz to se prica da ce uskoro postati clan jedne poznate partije o cemu Administrator zna detalje! Mi zene stojimo uz nju. Moramo samo da vidimo da li imamo vise zena ili muskaraca u selu. I uskoro ce biti vlast u nasem selu!
BOB Offline



Poruke: 15

04.04.2008 23:44
#11 RE: Titule Temu zatvoriti

Zdravo Veki,kako si,sta ima novo!?
Kolko primecujem bice puno medijskih "EKSPLOZIJA"
Sve ove najave "ozbiljnih projekta" pomalo podsecaju na "naucnu-fantastiku"!
Moje misljenje je da ce za nasu Bond-girl,vlast oko "dusanovac.net" biti neuspesan.
Nasa Bond-girl je do sada naoruzana samo"petardama",dakle od jake detonacije nece biti neke fajde!

vlaskamala Offline

.::Dobra Vila::.


Poruke: 168

04.04.2008 23:46
#12 RE: Titule Temu zatvoriti


Uze mi rec iz usta

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

05.04.2008 00:13
#13 RE: Titule Temu zatvoriti

Gospodine Gojko,nisam ja anoniman zbog neciste savesti,verujte mi.Jos nije dosao pravi trenutak da obelodanim svoj identitet.Ja sam siguran da Vas poznajem.To je dovoljno.Ali kao sto sam rekao,nisam siguran da je doticna osoba(G.n.) bio prosvetni radnik u Dusanovcu.Samo sam zato hteo da znam njegov identitet.On je njega mogao da posalje i na moj privatan mail.Tada bih mu se i ja predstavio.Kada bude dosao pravi trenutak zacete ko sam ja.
Pozdrav,Hanibal

VioletaDusanovac Offline

Pocasni clan

Poruke: 71

05.04.2008 01:27
#14 RE: Titule Temu zatvoriti
Oko Bond Girl sacekajte! Iznenadjenja su ponekada stavarno iznenadjenja! A oko tih petardi - slazem to su sada samo peterdi, ali znate kako, kada se skupi puno peteradi, one mogu da imaju efekat kao velika bomba. A meni se sve cini, da Msprema upravo ovako sve - kao nesto najavila i za sada nista. A ona verovatno skuplja saradnike, skuplja menadzere, skupolja pare i eksperte, i onda ce samo u jednom trenutku doci do bum.
Usput, ako ne kupi dusanovac.net, ja cu kupiti. Koja vam je cena. Nemojte reci da je nemate, jer svako ima svoju cenu. Koliko trazite da vas kupim?
Viki
BOB Offline



Poruke: 15

05.04.2008 01:51
#15 RE: Titule Temu zatvoriti

Imas pravo iznenadjenja mogu biti stvarno iznenadjenje - a i totalno razocarenje! Zaista stvarno nestrplivo ocekujemo pustanje vaseg "bombasticnog" sajta - pa neka se proceni!
Ovaj sajt sigurno nije na prodaju.
Stvaras pogresnu sliku o sebi s'tim pitanjem "Koliko trazite da vas kupim?".

VioletaDusanovac Offline

Pocasni clan

Poruke: 71

05.04.2008 02:13
#16 RE: Titule Temu zatvoriti

Ti Bob nisi bas upucen u pricu. Nije sajt moj, vec ga pozdravam zbog muskog sovinizma nekih ovde. I posto verujem da ce Mati napraviti nesto kao umetnica. A moje pitanje i dalje stoji oko prodaje ove strane - samo se plasim da ti Bob nisi osoba koja moze dati odgovor. Ako je cena razumna, placam. I cak i ako nije, placam iz principa. Molim da mi vlasnik posalje ponudu na privatnu postu. Koje si ti godiste Bob i jesi iz Dusanovac ili si "lazni"?
Viki

dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

05.04.2008 02:31
#17 RE: Titule Temu zatvoriti



OKay, ovde cemo stati. Ipak je naslov ove teme 'TITULE', a ne javna aukcija za prodaju naseg sajta.
Predlozio bih otvaranje diskusije u podforumu 'SVASTARA'.
PozDRav


http://www.dusanovac.net

«« Sugestija
 Skok  
www.DUSANOVAC.Net' web statistic
Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz