Vi niste jos registrovani - Kliknite ovde kako bi ste se besplatno registrovali!  
Reistrovanje ovde
Ova tema ima22 odgovora
ona je1.180 pregledana!
 Novosti iz Dusanovca
kuk Offline



Poruke: 20

24.04.2012 14:51
Svadje medju deviznim penzioneerima u klub Citat · Odgovor + Slika

Interesira me jel sam cuo od mog deda da se svi posvadjali i da klub vodi samo jedan covek i da radi samo sta on hoce i da ima ljudi koji su u klub a nisu penzioneri.Imali neko informcije sta se tamo desava?
Steta za penzionere..,

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

25.04.2012 20:49
#2 RE: Svadje medju deviznim penzioneerima u klub Citat · Odgovor + Slika

Bilo bi divno cudo da se nisu posvadjali... Da funkcionisu kao i ostali klubovi penzionera...

kuk Offline



Poruke: 20

27.04.2012 23:58
#3 RE: Svadje medju deviznim penzioneerima u klub Citat · Odgovor + Slika

Jesu , reko mi deda.Dobro su krenuli da se druzu i oragniziraju sve i svasta i kao da je uso neki drak u njima.Zalosno

dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

28.04.2012 15:18
#4 RE: Svadje medju deviznim penzioneerima u klub Citat · Odgovor + Slika

Interesantna tema!
A sto ne pitas ti tvog dedu, mozda ima on vise informacija? :) pozz

http://www.dusanovac.net

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

30.04.2012 13:55
#5 RE: Svadje medju deviznim penzioneerima u klub Citat · Odgovor + Slika

Umesto da se druze i maksimalno iskoriste jesen svoga zivota,oni su dozvolili da im se politika mesa u zivot,u klub. Teraju inat jedan drugome.
Glupo...Nek sede kuci,ne moraju ni da se vidjaju.Skoro su ceo zivot prosli u Evropi a nisu se nimalo promenili.Nisu nista naucili.Bar vecina njih.Bez veze...

dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

01.05.2012 13:23
#6 RE: Svadje medju deviznim penzioneerima u klub Citat · Odgovor + Slika

Upravo to, umesto da se druze i uzivaju u svojim penzionerskim danima oni se zamlacuju nekakvim glupostima. No, ne bi trebalo ovo da nas cudi. Svedoci smo jedne generacije koja, nazalost, nema svoj indetitet. Izgubljeni u vremenu i prostoru.

http://www.dusanovac.net

kuk Offline



Poruke: 20

09.05.2012 21:48
#7 RE: Svadje medju deviznim penzioneerima u klub Citat · Odgovor + Slika

Istina je tako ljudi.Idem skoro kuci pa cu da vidim sta tamo ima.Deda se zali na presednika penzionera da nikog nista ne pita.Mnogi su izasli iz klub zbog toga.cao

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

11.05.2012 22:26
#8 RE: Svadje medju deviznim penzioneerima u klub Citat · Odgovor + Slika

Neka postave nekog polupismenog.... Taj ce sigurno da bude dobar. Ne valja se truditi i pokusavati da ih neko bar malo unapredi. Nema to efekta. Njima,kao i uostalom celom selu,treba neka poludivlja sirovina,koji ce da ih maltretira i da tera po svome. I njega ce da slusaju. Na zalost,to je susta istina. Verujte mi,pricam iz iskustva.
Sa postovanjem,

Vas ogorceni, Hanibal

D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

16.05.2012 22:03
#9 RE: Svadje medju deviznim penzioneerima u klub Citat · Odgovor + Slika

Odgovor svim " znatizeljnima " u ovoj rubrici .

- Dusanovacki klub penzionera , je najuspesniji klub na teritoriji Krajine a sigurno sto se tice klubova seoskih sredina najuspesniji u Srbiji .
- Deziformacije koje ste culi su plod " bljuvotina " onih koji smatraju da je ljubomora vrlina a ne mana .
- Penzionerski klub u Dusanovcu je je registrovana pravna institucija gde je statuarno glavni i odgovorni zirant sam presednik kluba , koji je po ugovoru sa mesnom zajednicom i opstinom Negotin zakonom odgovoran za sva desavanja u klubu a isto za sam objekat. Kao takav funkcionise u tom okviru sa pravnom zaledjinom.
Klub funkcionise bezprekorno i sa puno uspeha - radi za svoje selo i pokretac je svih kulturnih manifestacija , saradjuje sa svim drustvenim organizacijama u opstinii , a ne bave se politikom vec podrzavaju sve one koje rade za dobrobit naseg sela .

Svi oni koji su pokusavali da zasluge drugih pripisuju sebi i nipodastavaju rad drugih nemaju mùesta u odboru kluba . Upravni odbor postuje samo konkretne radove , a ne raditi sa tudjim novcem i po sopstvenoj volji bez odluke vecine .

- Za Vasu informaciju na celu kluba se nalazi i sam inicijator stvaranja kluba , zato ce klub saziveti dugo godina sa aktuelnim upravnim timom koji se slazu i rade pesprekorno.


Gospodin " dusanovac net " poznaje odlicno presednika kluba i zna odlicno da je isti covek doveo ovaj sajt do vrhunca uspeha i da su posetoci foruma imali i sta citati i sta gledati .
Taj isti covek uz pomoc drugih aktivnih je stvorio nesto sto ce dugo trajati i biti za primer buducim generacijama penzionera .
Komentar administratora sajta " Svedoci smo jedne generacije koja, nazalost, nema svoj indetitet. Izgubljeni u vremenu i prostoru " nije dostojan generaciji penzionera koji su svojim ponasanjem dostojni postovanja .
Jos jedna kritika koja je bezvredna i nepostena prema samom presedniku kluba , cije reportaze i postovi jos uvek krase stranice Dusanovackog sajta .
Na veliku radost svih onih koji posecuju nas klub , a dozvoljeno je svim gradjanima iz naseg sela i iz okoline ,bez obzira da li imaju status penzionera - klub uskoro organizuje specijalnu Etno drugarsku veceru sa specijalitetima iz glinenih lonca i sa domacim hlebom ispod saca ( cast).
Posle vecere igranka .

Pozdrav svim naprednim snagama Dusanovca , posebno " Hanibalu "

Sa postovanjem D+D ,

kuk Offline



Poruke: 20

20.05.2012 19:47
#10 RE: Svadje medju deviznim penzioneerima u klub Citat · Odgovor + Slika

Sada mije deda javio da je presednik kluba otisao za Francusku i da je zatvorio penzionerski klub na 3 meseca dok se on ne vrati.Penzioneri ne mogu da udju u klub jer nemaju kljuc.Ljudi moji sta se to desava sa nasima ljudi.?Sramota

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

20.05.2012 21:07
#11 RE: Svadje medju deviznim penzioneerima u klub Citat · Odgovor + Slika

Meni se cini da tvoj deda siri dezinformaciju...

D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

21.05.2012 01:45
#12 RE: Svadje medju deviznim penzioneerima u klub Citat · Odgovor + Slika

Gospodine " Kuk "

Najverovatnije da je tvoj deda ste za ovakvu informaciju kosultovao nekog " vidovitog " sa televizije " Melos " jedino su oni kompetentni da daju takve informacije . Bravo !
Ali ipak ?
Verovatno da tvoj deda ima velikih problema . Neka konsultuje iste , da ga " povrate " malo u stvarnost , mozda je prosao preko " crvenog konca " .

Kao sto vidite gospodine " Kuk " D+D je jedom porukom pokusao ponovo da ozivi ove stranicei,
Uspeo je . Ali ?

Posto Vi i dalje sirite dezinformacije - ove stranice nisu dostojne mojih komentara .

Sa postovanjem D+D , zadnji put na ovim stranicama .

kuk Offline



Poruke: 20

21.05.2012 20:32
#13 RE: Svadje medju deviznim penzioneerima u klub Citat · Odgovor + Slika

Ako ja sirim desinformacije pitajte penzionere u selu.Penzionere alu Nuci, alu Cucu.Zasto vi tako pisete?Da nniste vi mozda u penzionerski?Ovo je ziva istina.

Boki Offline



Poruke: 3

28.05.2012 21:41
#14 RE: Svadje medju deviznim penzioneerima u klub Citat · Odgovor + Slika

KUK - za tvoju invormaciju, D+D je glavom i bradom covek o kome ti pricas tj. koga ti kritikujes!!! :-)))))

I nemoj da te to nesto cudi, u danasnje vrem (21-vom veku) takve pojave se zovu "PRIVATIZACIJA"

I posle mene, JA!!!

kuk Offline



Poruke: 20

30.05.2012 19:14
#15 RE: Svadje medju deviznim penzioneerima u klub Citat · Odgovor + Slika

Ja neznam ko je D D i ja ne kritikujem nego sam kazem sta se desava u penzionerima.Zasto to rade?Kaze mi deda da je presednik postavio za njegovog tata kao zamenik.Imam i slike ali neznam kako da ubacim ovde.Mozda neko mi pomogne

Boki Offline



Poruke: 3

03.06.2012 10:35
#16 RE: Svadje medju deviznim penzioneerima u klub Citat · Odgovor + Slika

Ubacivaje slike:
1. Odgovor + Slika
2. Ubaci SLIKU: (Desni donji ugao)
3. Durchsuchen - otvara ti se ptozor gde mozes na tvom Harddisku da trzis gde je slika --> kada si je nasao i markirao ides na Öffnen (Open)
4. Prebaci sliku

To ti je to - prosto ko dva pasulja!!!!

Boki Offline



Poruke: 3

03.06.2012 10:45
#17 RE: Svadje medju deviznim penzioneerima u klub Citat · Odgovor + Slika

Sada znas ko je D+D, predsednki penzionera. A sto se kritike tice, neznam dali je to bila tvoja namera, ali moras da imas na umu da se istina kod pojedninih ljudi interpretira bas tako, kao kritika!!!
Suociti se sa istinom zna da bude kobno i bolno!!!

Ne razumem sto te to cudi da je drug predsetnik penzionera za zamenika postavio svog taticu - to ti je monarhija - sa kolena na koleno, ali posto je kod nas sve naopako tako se to odlikuje i na monarhiju!!!! A i budimo iskreni, niko nece nikoga vise i bolje da podrzava nego tatica sina ......

kuk Offline



Poruke: 20

01.07.2012 22:36
#18 RE: Svadje medju deviznim penzioneerima u klub Citat · Odgovor + Slika

Hvala Boki

kuk Offline



Poruke: 20

01.07.2012 22:37
#19 RE: Svadje medju deviznim penzioneerima u klub Citat · Odgovor + Slika

Hvala

Ubacene slike:
IMG_0704.JPG   IMG_0705.JPG   IMG_0706.JPG  
kuk Offline



Poruke: 20

01.07.2012 22:40
#20 RE: Svadje medju deviznim penzioneerima u klub Citat · Odgovor + Slika

Kaze mi deda da presednik na svim slikama sa njegov tata i zenom.Drugi penzioneri ne postoje samo on i on.

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

08.07.2012 16:43
#21 RE: Svadje medju deviznim penzioneerima u klub Citat · Odgovor + Slika

Pa menjajte ga vise...Postavite nekog drugog...Nekog od onih sampiona koje si pomenuo u predhodnim komentarima.

p.s.:Popravi gramatiku.Savet od srca.

p.p.s.: Toliko je lako vladati nasim narodom,da to nije normalno...

Buduci penzioner(ako Bog da), Hanibal

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

25.07.2012 22:18
#22 RE: Svadje medju deviznim penzioneerima u klub Citat · Odgovor + Slika

Trenutno sam u selu i nema ni traga o onoj famoznoj neslozi,svadji i necem slicnom.
Ali ima podmetanja i ostalih malogradjanstvina.Znaci,penzioneri funkcionisu veoma dobro,imaju para u kasi i brinu sami o sebi.Sve je to izgleda ipak bila dezinformacija ili sirenje neke propagande. Kome to sve ide u korist ne znam,ali cuce se. U to sam bar siguran.


Pozdrav iz sela,Hanibal.

pezioner
Poruke:

31.07.2012 01:35
#23 RE: Svadje medju deviznim penzioneerima u klub Citat · Odgovor + Slika

Neka mi objasni gosp.presednik zasto jedni od pokretaci i medju prvima Dragoljub al nuca i al cucu su posli iz uprave pa posli zato sto presednik sedi a mi koji smo radili mi smo nista e pa neka mu nek se druzi sa njegovima a mi necemo ni da idemo tamo mi koji smo radili a svi znaju pogotovu ova dvojica koliko su oziveli ovaj klub a presednik dolazi i posle se samo on fali more lasa ma ovaj deo pezionera ne ulazi dok ovaj sa slikama ne ide on pa on a da ne pricam koji je problem napravio ko da otvara prvi put klub bolje da cutim da nam se ne smeju ova omladina, uskakao ko petlic pustite mene ajd mislilismo da je covek da je stabilan a on posle ja pa ja bolje da cutim da ne pricam jer sam video sve svaka cast omladini kako se brinu o nama jer ih i neznam al ovo je bas nekorekno

 Skok  
www.DUSANOVAC.Net' web statistic
Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz