Vi niste jos registrovani - Kliknite ovde kako bi ste se besplatno registrovali!  
Reistrovanje ovde
Ova tema ima32 odgovora
ona je1.966 pregledana!
 Razne teme
Seiten 1 | 2
D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

28.04.2008 18:13
#26 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

Najbolja resenja proizilaze iz kontra diskusija . Nista nije zabranjeno na ovom sajtu - ali svaka diskusija na svome mestu. Dusanovacki sajt , forum , je demokratskog karaktera . Iza njega se nalaze " sponzori" , ljudi koji su ulozili izvesna materijalna sredstva , zatim administratori, mladi ljudi koji su i pored studija , ulozili puno dragocenog vremena oko sredjivanja stranica , koje su namenjena nama ostalima, za razonudu, za traceve , za diskusije
oko resavanje problema koje su vezane za nase selo itd. itd . Kao takva tvorevina , ovaj sajt ima pravni okvir , i kao takav propisuje neke norme , kojih svaki korisnik treba da se pridrzava. Ukoliko postoje neke "Sankcije" onda su to uradili administratori koji jedino imaju mogucnosti i prava da to urade .
"Neko" se uvek nalazi kao udarna meta svih kritika . Neka promene ponasanje , i ne prepisuju svoje negativne osobine drugima i obrnuto . Neka prestanu da bezobzirno krse sva pravila kojih se drugi strogo pridrzavaju .
Svi moji dosadasnji prilozi su bili pedagoskog karaktera, to su bili uglavnom "Recepti ponasanja na forumu" a to su preneta znanja ljudi koji se profesionalno bave ovim pitanjima .
"Neko" korisnicko ime Vam sugerira da sam neljubazan , i da sam kao izvrsio neke "sankcije" prema buducem piscu koga odlicno poznajem i cenim .
Izvolte ! Svi moji komentari su memorisani.
Citirajte mi jednu recenicu koja sadrzi negativne komentare prema knjizevniku, ili bilo koja neljubaznost ili uvrede prema drugima .
Administratori ovog sajta su bili ljubazni - dozvolili cak i publikacije - ali razumljivo ne na "udarnim" stranicama sajta, i sa pitanjem za odobravanje .
Cak ni " vlasnici" sajta ne mogu kvariti koncept stranica svojim reklamama.
"Neki " treba shvatiti da ukoliko zele da im imena pokrivaju "udarne" stranice, neka izmisle i objave, samo ozbiljne teme i to u okviru datog naslova na glavnim stranicama .
Ne vidim u cemu je problem da se svako pridrzava ovih pravila propisane od strane administracije.
Ako je i bilo nekih blagih negativnih kritika - Onda to nisu bile kritike same, Web - stranice knjizevnika , vec nacin reklamiranja navodnog publikatora.
Ja sam imao prilike da vidim u Wijenu, prezentaciju nekih objekta , gde je umesana ruka Sladjane, kao strucnjaka za Marketing . Mislim da "Mate" zna o cemu se radi. Verujte mi nisu joj potrebne neke .... reklame za publikaciju njene knjige - Sama Sladjana ce da odradi to profesionalno.
Gospodine " Dusanovac" mislim da sam ovim prilogom razjasnio celu misteriju oko oko ovog pitanja, bez ikakve uvrede , i neljubaznosti.

Pozdrav ! Sa postovanjem ! D+D Fr.

Insajder Offline

Pocasni clan

Poruke: 68

30.04.2008 14:06
#27 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

Bravo za gospodina iznad mene.
Svaka mu je na mestu.Nebih nista dodao

Gojko Offline

Gradjanin

Poruke: 164

30.04.2008 16:25
#28 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

Svaka cast gospodinu D+D.Sto se tice gore pomenute panike ne bih se slozio sa vama,jer covek kad panici pocinje da bezi,skriva se i ima jos neke simptome.Ja bas naprotiv(nazalost nekima)ostao sam priseban i dalje se javljam,pisem jer ova stranica i jeste za druzenje.I opet da naglasim bez obzira ko se odakle javlja treba shvatiti kao druzenje a ne medjusobno stvarati konkurenciju ali ne onu pravu nego metaforicnu sto je jos gore.U sustini stranica i ideje kao i clanovi su super,samo je steta sto smo u tolikom broju jer se vidi po "hits" da nas ima mnogo vise i jos jednom apelujem na nase drage sugradjane da se jave,diskutuju,uclanjuju, nemorate da brinete o pravopisu jer nece niko da vam zameri.Pozdrav.Gojko

VioletaDusanovac Offline

Pocasni clan

Poruke: 71

30.04.2008 22:40
#29 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

Ovde se pokecu kampanje. I to sve sami muskarci protiv nas zena.
Nemam komentar.
Viki

SanjaNegotin Offline



Poruke: 4

01.05.2008 16:30
#30 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

Molim bez svadja!

dejo Offline

Pocasni clan

Poruke: 59

01.05.2008 20:59
#31 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

EEEEEEEEE Viki ako nastavis ovako o muskarcima bogami necu vise da te branim,dobio sam neki mnogo cudan osecaj sto se tebe i tvojih komentara tice,tacno je da nas ima vise muskih nego zenskih clanova na sajtu ali koliko sam ja primetio jos nijedan nije nista lose o pripadnicama zenskog pola rekao,dok ti permanentno udaras kajle na racun nas muskih!
I smanji malo to podrzavanje sladje i njenog sajta,niko od nas njoj ne zeli da ne uspe cak cemo i da je podrzavamo ako treba ali nemoj bas toliko da je pominjes ovuda jer izgleda malo cudno,znas,ajde budi dobra i poslusaj me.ok .pozzzzzz

VioletaDusanovac Offline

Pocasni clan

Poruke: 71

01.05.2008 23:15
#32 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

Dejo ti si car!
Zadovoljan?

dejo Offline

Pocasni clan

Poruke: 59

05.05.2008 19:13
#33 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

Opet kajla,jeli!?

Seiten 1 | 2
 Skok  
www.DUSANOVAC.Net' web statistic
Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz