Vi niste jos registrovani - Kliknite ovde kako bi ste se besplatno registrovali!  
Reistrovanje ovde
Ova tema ima32 odgovora
ona je1.966 pregledana!
 Razne teme
Seiten 1 | 2
VioletaDusanovac Offline

Pocasni clan

Poruke: 71

02.04.2008 01:05
Konkurencija !!!!!! Citat · Odgovor + Slika
Nase selo se stvarno proslavilo. Upravo sam citala najavu da se na.. otvara dodatna prezentacija naseg sela!!!!!! Svakako jako dobra vest! Konkurencija ce uciniti obe strane dobrim! Ali, mozda bi mogli da se udruzite? Predlozite to njima!
dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

02.04.2008 01:16
#2 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

Kao prvo, dobrodosla Violeta.
Kao drugo, mi ne zelimo nikome da budemo nikakva konkurencija.
Ako Vi sebe i Vas sajt, koji ce tek nastati, smatrate konkurencijom, onda svaka cast.
A mi vec znamo o cemu se radi, tako da cemo, naravno, ostati dosledni nasim idejama i originalnosti!!
A Vama zelimo puno uspeha u ostvarenju vase ideje i drago nam je sto nas posecujete.
Mogli ste i ranije otvoriti profil i aktivno ucestvovali u nasim diskusijama
Poozzz


http://www.dusanovac.net

VioletaDusanovac Offline

Pocasni clan

Poruke: 71

02.04.2008 01:18
#3 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

Drago mi je da ste mi poslali tako brzo odgovor. Ne otvaram ja taj sajt, nego sam citala da ga otvaraju, pa sam zato htela da predlozim da se mozda vi i oni udruzite.... A ja cu i ako se ne udruzite posecivati oba sajta...
Violeta

dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

02.04.2008 01:22
#4 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

Mozda se ne radi o nasem selu.
Mozda se radi o Dusanovcu kod Beograda?


http://www.dusanovac.net

VioletaDusanovac Offline

Pocasni clan

Poruke: 71

02.04.2008 01:27
#5 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika
Garant nase selo. Sladjana je nasa vlajna iz naseg sela! Inace, koje ste vi godiste i gde zivite?
dusanovacnet Offline

Veni, vidi, vici...


Poruke: 326

02.04.2008 01:37
#6 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika
Napisao sam Vam privatni mail!
Proverite Vase sanduce na forumu.


http://www.dusanovac.net

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

02.04.2008 09:21
#7 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

Siguran sam da tu ne moze biti konkurencije. Mate ide u potpuno drugacijem pravcu od Cezara. Bice i njena stranica ok,ali ovo je ipak vrh.

VioletaDusanovac Offline

Pocasni clan

Poruke: 71

03.04.2008 22:56
#8 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika
Ti gore stvarno si me iznervirao! Ja sam bila pozitivna i prema jednoj i drugoj stranici. Ali ako nisi jos video tu novu webstranicu, koju na zalost nisam ni ja videla, a vec znas da je dusanovac.net bolji od - razocarao si me. Takav komentar moze tek kada se nesto vidi kao gotov proizvod, jos uopste nije napravljen!
To je samo zato sto si musko i podrzavas muskarce! Zato cu postati od ovog momenta zenski sovinista! I kao zenski sovinista, a posto kao zena izgradjuje webstranu - mogu samo podrzati nju. A dusanovac.net se sada mora i te kako potruditi, ako me zeli nazad. Sladjana, imas moju podrsku, makar isla po ulicama Beca i govorila svima da idu na tvoju webstranicu!
Viki
Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

04.04.2008 02:06
#9 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika
Citaj malo izmedju redova,ne budi komunista. Nisam ja rekao da je njena strana shit.Jednostavno, ona ide nekim drugim putem,bar sudeci po najavi.Ti navijaj zakoga ti hoces.A ja nisam sigurno sovinista. Ti, medjutim prerastas u pravu feministkinju.Mozda si imala losih iskustava,pa su ti ostale posledice.Zao mi je iskreno zbog toga.Ne znam koliko si ti upoznata sa Sladjanom.Ja sam se nekad druzio sa njom i drzim joj palceve. Uzput,video sam njenu stranicu,tj.pocetak. Ako si spremna i dalje da se raspravljas preporucujem ti da mi napises mail.Ovde raspravkama i prepucavanjima nije mesto.
Sa postovanjem,
Hanibal
Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

04.04.2008 02:31
#10 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika
A sad posto sam dzentlmen,samo za tebe: Sladjanina stranica je najbolja.
Jesi li zadovoljna?
Sladjo,budes li ovo procitala,znaj da imas vatrenu navijacicu.Spremna je na sve.
VioletaDusanovac Offline

Pocasni clan

Poruke: 71

04.04.2008 13:07
#11 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

Zadovoljna. Ali ipak, put do istine je bio dug.

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

04.04.2008 15:36
#12 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika
Posto si sada zadovoljena,nadam se da ces prestati sa napadima.
VioletaDusanovac Offline

Pocasni clan

Poruke: 71

12.04.2008 01:46
#13 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

Ja sam prestala, ali ti Hanibal nisi!

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

14.04.2008 02:25
#14 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

Nisi u pravu,sreco moja,pa ja tek pocinjem.Tek mi sada dolaze nadahnuca.

dejo Offline

Pocasni clan

Poruke: 59

16.04.2008 20:04
#15 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

EEEEE,jel mogu ja da stanem izmedju vas,za svaki slucaj ako pocnete da se cupate za kosu!!!Pozdravvvvvvv......

Hanibal Offline

Gradjanin


Poruke: 261

17.04.2008 01:08
#16 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

Nemas potrebe Dejo.Mi smo ipak civilizovani. Mirotvorci kod nas i nisu bas nesto omiljeni.Be cool

VioletaDusanovac Offline

Pocasni clan

Poruke: 71

17.04.2008 13:42
#17 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

Mozes Dejo. Ne slusaj ovog Hanibala. On je muski sovinista. Prihvatam i volim mirotvorce.
Viki

dejo Offline

Pocasni clan

Poruke: 59

19.04.2008 07:56
#18 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

He,he,bicu ja tu za svaki slucaj,nikad se nezna,ali i dalje ne shvatam zasto se tako prepucavate zar ne moze to na malo lepsi nacin da se resi,ako i ima uopste sta da se resi medju vama!!!
Ali ajde da ne tupim mnogo budite vi meni dobri i pozdravljeni i ne brinite tu sam ja.......GRUSSSSSSSS

Gost
Poruke:

23.04.2008 02:14
#19 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

Dejo, to su hormoni, verovatno klimaks.
Puno pozdrava konkurenciji i mislim da će to što radi Mate, a o čemu je bio prilog na radiju pre par dana, biti dobra stvar!
Pozdrav.

VioletaDusanovac Offline

Pocasni clan

Poruke: 71

23.04.2008 22:20
#20 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

Ti iznad bez imena u pravu si! Sladjana nam radi veliku stvar i velika je umetnica!
Pozdrav
Viki

VioletaDusanovac Offline

Pocasni clan

Poruke: 71

27.04.2008 17:58
#21 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

Jeste culi prilog na Radio Beogradu o Sladjani Mate? Nadam se da su to culi ovi muski sovinisti!
Viki

Insajder Offline

Pocasni clan

Poruke: 68

27.04.2008 19:50
#22 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika


Ko jos slusa radio Beograd?Trebala si ranije da javis da ces da gostujes na radijo

VioletaDusanovac Offline

Pocasni clan

Poruke: 71

27.04.2008 21:45
#23 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

Ja slusam stalno u paketu. Ali dobro ti nemoj da slusas. Nisam ja bila na radiju nego Matejevicka.
Viki

D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

28.04.2008 10:03
#24 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

Odgovor korisnickom imenu " Dusanovac" iz naslova " Dusanovacke novosti" :

Postovani gospodine " Dusanovac " kao prvo : Srecan Vam Uskrst I dobrodosao na ovim stranicama, "Dusanovackih novina" ili u kuci "Velikog Cezara".
Pokusacu da prokomentarisem Vas neposredni razgovor , sa osobom koja je citirala ime " D+D ", i da Vam razjasnim neka pogresna misljenja .Pocnimo od pocetka :
Prvo : Vi se obracate nekom " Iznad " , koji je po Vama, citiram jos jednom , "koji je po Vama" napravio neke " Cenzure " , na ovim stranicama naseg sajta . Iznad Vaseg priloga nalazi se jedna moja recenica , kao pohvala , a iznad nje, lepa tema gospodina "Gojka". Situacija se komplikuje .
S obzirom da ja ne prepoznajem sebe u Vasem komentaru - ne odgovaram nista . "Gojko" panici , misli da se radi o njemu - pocinje da se pravda . Nastaje zbrka .Pometnja .
Hvala bogu - nailazi "Spas". "Vidoviti".
Vidoviti, pokazuje prstom prema, " Nekom " .Vice na sav glas : Sovinista ! Neljubazni !Cenzoru ! Sta sad ? Prisutni koji su tu, oko njega , na istom mestu, ne vide, nikog kao takvog. Nastaje panika. Vidoviti - trazi pomoc od prisutnih - obraca im se prvi put kulturno - moli ih, preklinje , da podrzavaju njegovu vidovidost. A prisutni ? Prisutni kao prisutni -
ne obracaju paznju, jer je svako od njih bar jednom bio u situaciji da vidoviti pokazuje prstom prema njima.
Ali to nije kraj . Nailazi jos strasnije . Taj "Neko" ide prema nasem knjizevniku . Sta ce biti ako se oni poznaju? - razmislja naglas "Vidoviti" . I gledaj - cela istina . Pravo cudo. Oni se rukuju, postuju . Iz daljine se cuje razgovetno glas :
" Zdravo Mate. Poznajem te kao uspesnog specijalistu za marketing . Ne sumnjam uopste u tvoj uspeh kao pisca . Poznata mi je tvoja inspiracija za pisanje romana, a nazirem i dosta likova - meni poznatih. Bravo .....itd. itd".
Medju prisutnima mislim tacnije iz pravca " vidovitog " zacu se neki zenski glas : " Sve sam pobrkala - nisam trebala, Njen uspeh je ipak "Njen" uspeh a ne ... . Nisam znala da je ona specijalista za reklame ... itd. itd.
Nekima je "laknulo" posle ove " price" - shvatili su da se ne radi o njima .
Ova "metafora" od nekoliko recenica je namenjena onima koje ne treba uvrediti, bez obzira na njihove "excese" u vredjanju drugih. Ostavljam "Njima", ili "Nekom" da prosude o njihovoj ... . Pronaci ce se sigurno - sami, kao i do sada.

Drugi deo komentara se direktno odnosi na gospodina "Dusanovac" . Mozda se i poznajemo - neznam , ali na ovim stranicama smo samo dva sagovornika - istomisljenici ili opozizionari - po nekim pitanjima.
Naveli ste u Vasem prilogu neke " Cenzure " , negativne kritike, itd. itd , prema osobi - koju mnogo cenim , i koja je meni licno poznata . Izvinite ! Neozbiljni tracevi na ovim stranicama postoje o svakom pa i o Vama . Svoje predrasude o Vama ne stvaram na osnovu neozbiljnih traceva, vec na osnovu svog licnog misljenja o Vama ,za koje Vas uveravam da je pozitivno - ma sta Vi rekli. Na kraju krajeva, ove stranice su i namenjene za sve diskusije - i upravo iz kontra diskusija

net
Poruke:

28.04.2008 16:20
#25 RE: KONKURENCIJA !!!!!! Citat · Odgovor + Slika

Bravo za gospodina D+D svuda vas ima, pokrivate sve teme zato i imate onog fudbalera sta reci stvarno imate rezona.

Seiten 1 | 2
 Skok  
www.DUSANOVAC.Net' web statistic
Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz