Vi niste jos registrovani - Kliknite ovde kako bi ste se besplatno registrovali!  
Reistrovanje ovde
Ova tema ima1 odgovora
ona je614 pregledana!
 Zezancije
SEL Offline

Pocasni clan

Poruke: 94

28.05.2008 19:46
Razlozi za raskid i njihovo znacenje Citat · Odgovor + Slika
10 nacina da vas devojka sutne i sta oni stvarno znace... (navedeni razlog - stvarni razlog)

1. Ne mogu, ti si mi kao brat - Podsecas me na onog idiota sto svira klavijature u grupi "Neverne bebe".
2. Postoji mala razlika u nasim godinama - Ti si jedan starkelja iz doba Jure.
3. Ne privlacis me u "tom" pogledu - Ti si najruzniji kreten kojeg sam ikada videla.
4. Moj zivot je trenutno previse komplikovan - Ne zelim da sve vreme budes uz mene jer mozda cujes pozive mojih ostalih momaka.
5. Vec imam momka... - ... koji je u stvari moja macka i pola boce Jack danielsa.
6. Ne zelim sklapati veze sa ljudima sa kojima radim - E, covece, ne bih te vidjala cak i da smo u istom solarnom sistemu, a kamoli u istoj zgradi.
7. Nisi ti kriv, to je zbog mene - Nisam ja kriva, to je zbog tebe.
8. Trenutno sam koncentrisana na svoju karijeru - Cak i nesto tako dosadno kao moj posao je bolje nego da se vidjam s tobom.
9. Ne zelim se udavati - Zaklela sam se da necu imati nista sa takvima kao sto si ti.
10. Ostanimo samo prijatelji! - Zelim da budes u blizini kako bih mogla da ti pricam bolne detalje o ostalim muskarcima
Insajder Offline

Pocasni clan

Poruke: 68

19.11.2010 23:48
#2 RE: Razlozi za raskid i njihovo znacenje Citat · Odgovor + Slika

Jel ti to iz iskustva nekog????

Vicoteka  »»
 Skok  
www.DUSANOVAC.Net' web statistic
Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz