Vi niste jos registrovani - Kliknite ovde kako bi ste se besplatno registrovali!  
Reistrovanje ovde
Ova tema ima1 odgovora
ona je672 pregledana!
 O sajtu
D+D Offline

Gradjanin


Poruke: 440

26.03.2008 03:44
Familijarizacija - Foruma Citat · Odgovor + Slika

Uporedjenje: Tajno glasanje - Javno glasanje . Pitanje za sve sagovornike : Da li je nekada javno glasanje, povodom bilo kog problema , i politickog pitanja, bio realni prikaz onoga o cemu smo glasali ? Gospodo sagovornici, odgovor je: Nikad . Citiram : Otkrivanjem Vaseg identiteta, Vase licnosti, iza vaseg korisnickog imena na forumu , dovodi do izvestacenih diskusija - naucno dokazano.

Psihologija : Ma koliko mi tvrdili o nasoj iskrenosti, o nasem postenju. Svi smo mi ljudska bica. Perfekcija ne postoji medju humanima - tamo gde ima ljubav i mrznja - Tamo gde se komunicira, (govori) . Obrazlazem: Svi smo mi iz humanih ili nekih drugih razloga skloni da ne kvarimo drugarske, dobrosusedske, familijarne odnose, da se ne zamerimo nekome, ili familiji. Sve su to normalne, postene sklonosti , sa kojima javno zasticujemo nekog krivca.

Kritika koja se nalazi iza imena "X" je ravna snajperu - uvek pogadja svoj cilj . Onaj kome je namenjena Vasa kritika, on ce se sam pronaci , (krivac se prepoznaje sam). Za krivca taj nevidljivi neprijatelj postaje svako u njegovom okruzenju. Nevidljiva opozicija ispravlja mnoge na pravi put.

U ovom prilogu dao sam svoje subjektivno misljene: Na svim forumima gde se pisanjem vodi dikusija o problemima i politickim pitanjima, treba uvek biti anoniman, tj. stati iza korisnickog imena , a samim tim usloviti realnost nasih diskusija. Ukoliko mislite drugacije, izvolte, ubedite me cinjenicama - prihvatam.

D+D Fr.

Prof. ?
Poruke:

26.03.2008 14:47
#2 RE: Familijarizacija - Foruma Citat · Odgovor + Slika

Svet nije veliki : Pored mene se nalazi osoba pod imenom "Tihi", igrom okolnosti to je moj kum, koji je sofer u medjunarodnom transportu, On mi je picao o Vasem sajtu. Znam da ne volis mnogo pohvale, ali Covece ti pises fantasticno. Znam jos iz gimnazije da si bio pravi Ce Gevara , ali ti pises i pedagoske tekstove. Izvini, ali ja cu sebi uzeti pavo, da odstampam ovaj naslov i dati ucenicima iz dopunske skole. Jedna mlba : Otvori, jednu politicku temu , i stavi se na strani opozicije, po svim pitanjima. Potebna su mi tvoja zapazanja . "Tihi" ce ti se javiti jos veceras, privatno, telefonom . Ucini mu uslugu, molim te .
Sajt Vam je super. Javicu i Momi, i celom starom drustvu. Pozdrav ! Prof. ,

«« Titule
 Skok  
www.DUSANOVAC.Net' web statistic
Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz